Grily na dřevěné uhlí Weber

Grily Weber jsou jistotou kvality, na kterou se můžete spolehnout. Díky preciznímu zpracování vám budou grily důstojně sloužit dlouhé roky. Od svého zrodu dokázala značka Weber zdokonalit své produkty na špičkovou úroveň a přitom kontinuálně držet krok s trendy v oblasti grilování, případně tyto trendy přímo určovat.

O značce Weber

Weber je americká značka s bohatou historií, která se od roku 1952 věnuje výhradně výrobě grilů. Začalo to významným vynálezem kotlových grilů, které zcela změnily způsob přípravy jídla pod širým nebem. Dnes jsou grily Weber oblíbenou značkou milionů lidí po celém světě a jejich popularita stále roste.

Image 1

Grily na dřevěné uhlí Weber

Grilování na dřevěném uhlí s Weberem je návratem k tradičnímu způsobu přípravy pokrmů s nenapodobitelnou chutí a vůní připravovaných pokrmů. Použité technologie a prvotřídní zpracování grilů Weber vám zaručí dokonalé výsledky a povýší běžné grilování na vynikající gastronomický zážitek.

Mnohé z modelů značky Weber naleznete v našem internetovém obchodě, kde si je můžete blíže prohlédnout. Kromě toho máte možnost prohlédnout si je přímo v naší kamenné prodejně, kde vám poskytneme veškeré informace, rady a tipy

GRILY NA DŘEVĚNÉ UHLÍ WEBER

Pojďme si nyní některé z grilů na dřevěné uhlí značky Weber představit!

WEBER Master-Touch GBS Premium SE E-5775

Tento gril vám ukáže, kam až se dá posunout hranice dokonalého grilování. Weber Master-Touch GBS Premium je nabitý inovativními funkcemi a disponuje konstrukcí v prémiové kvalitě zpracování. Tento špičkový gril na dřevěné uhlí je vybaven několika novinkami, které vám v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním zaručí úžasné výsledky grilování.

Předností tohoto grilů není pouze vysoká kvalita a odolnost, ale také unikátní design. Tradiční kotlový tvar s poklopem zajišťuje optimální distribuci tepla a dosažení perfektního propečení pokrmů. Vzhled grilů tak není pouze efektní, ale taktéž efektivní.

Konstrukce tohoto grilu je skutečně promyšlená. Díky masivnímu pantu, na kterém drží odklopné víko, bude manipulace a kontrola grilu skutečně snadná. Další výhodou koncepce grilu je stálá plná kontrola nad teplotou v grilu, a to díky průduchům a větracím otvorům. Teplotu můžete sledovat na integrovaném teploměru. Pro nejpřesnější měření zde nechybí ani držák pro termosondu i-grill.


Na tomto grilu můžete využít hned několik metod grilování. Přímé a nepřímé grilování, grilování metodou low & slow i zauzování v grilu. Pro fanoušky grilování na dřevěném uhlí jde o skutečný klenot!

Tento gril disponuje modulárním systémem Gourmet BBQ System (GBS), díky kterému je možné využít širokou paletu příslušenství a grilovat různými metodami. Místo klasického roštu tak můžete do grilu umístit například litinový hrnec, litinovou pánev, wok pánev. Prohlédněte si možnosti, kde systém GBS nabízí.

Image 2

Možnosti rozšíření jsou obrovské. Připravit si díky širokým možnostem můžete maso do burgerů, mořské plody, domácí sušenky nebo třeba vajíčka ke snídani. Zde se žádné meze nekladou.

Tento systém si oblíbil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který grily Weber s tímto systémem často využívá ve svých pořadech.

Image 3

WEBER Master-Touch GBS Premium SE E-5775

Podívejte se na tento gril v našem e-shopu. Můžete si ho také samozřejmě přijet prohlédnout přímo k nám na prodejnu! Zjistěte si každopádně o tomto modelu více informací a poznejte sami, jak skvěle se s ním připravuje lahodné jídlo!

WEBER Master-Touch E-6755 Crafted 

Stejně jako předchozí gril, tak i tento se vyznačuje vskutku dokonale promyšlenou a velmi kvalitní konstrukcí. V tomto případě si však můžete dopřát grilování ve větším měřítku. Tento gril má totiž větší grilovací plochu, konkrétně jde o plochu s průměrem 67 cm. Jaké jsou další výhody tohoto modelu?

Obdobně jako u předchozího modelu můžete i u tohoto naplno využít výhod, které plynou z přítomnosti systému Gourmet BBQ System (GBS). Můžete tak využít možnosti bohatého rozšíření o celou řadu příslušenství a grilovat jakou metodou se vám zachce. Kromě toho je tento gril kompatibilní také se systémem CRAFTED. Díky tomu máte možnost využít o to pestřejší paletu příslušenství, které bude stoprocentně kompatibilní právě s tímto grilem.

Narozdíl od předchozího grilu, tento model nemá odklápěcí víko na pantu. Víko tohoto grilu se snadno zavěsí do závěsného držáku na zadní straně grilu.

Také na tomto grilu můžete využít široké možnosti grilování na různé způsoby.
Metoda přímého i nepřímého grilování, metoda low & slow, uzení.
S tímto grilem je toto vše možné a navíc snadné a efektivní.

Image 4

EBER Master-Touch E-6755 Crafted 67cm

Neváhejte a prohlédněte si i tento gril na našich stránkách!

WEBER Performer Deluxe GBS

Líbí se vám předchozí dva grily, ale stále vám na nich něco schází? Chtěli byste gril na dřevěné uhlí se vším všudy pro pravé milovníky grilování? Tak to čtěte dále text o tomto modelu!
Weber Performer Deluxe GBS nabízí velkou grilovací plochu o průměru 57 cm a zároveň také disponuje velkou pracovní plochou, která poskytuje dostatek prostoru pro přípravu jídla a odkládání nádobí a příslušenství. Pracovní deska odolná proti poškrábání vám umožní mít vše potřebné po ruce.

Důležitou výhodou tohoto grilu je také snadné podpálení briket nebo uhlí pomocí přídavné plynové kartuše přímo v grilu. Díky tomu bude gril během několika málo minut připraven do provozu.
Kromě pracovní desky máte k dispozici to nejlepší vybavení té nejvyšší kvality a možnosti rozšíření o širokou škálu příslušenství. Stejně jako předchozí grily totiž i tento disponuje modulárním systémem Gourmet BBQ System, který posune hranice možného o velký kus dál, co se týče možností přípravy pokrmů.

Image 5

WEBER Performer Deluxe GBS

Pozorně si prohlédněte tento gril v našem internetovém obchodě, případně se na něj přijeďte podívat přímo na naši prodejnu! Předvedeme vám ho rádi v plné parádě.


Kvalitní grily Weber v nabídce na zahradni-grily.com!

Pokud vás náhodou zcela nezaujal ani jeden ze zmíněných grilů, prohlédněte si celou naši nabídku. V nabídce máme takovýchto grilů mnohem více!

GRILY NA DŘEVĚNÉ UHLÍ WEBER

Ty nejlepší grily značky Weber objevíte v našem kamenném i internetovém obchodě. Naši kamennou prodejnu grilů, udíren a veškerého příslušenství naleznete v Hradci Králové, kde na vás čeká proškolený a ochotný personál, který vás vyslechne, vše vám vysvětlí a zajistí, že si vyberete skutečně správně

Na druhou stranu díky našemu e-shopu můžete nákup grilovacího a dalšího vybavení realizovat z pohodlí vašeho domova a okamžitě.

Zahradní-grily.com, pomáháme vám najít cestu k tomu nejlepšímu grilování…

Jsme autorizovaný prodejce grilů a příslušenství WEBER, CAMPINGAZ, NAPOLEON, BROIL KING a mnoha dalších značek.