Grily Napoleon

Grily kanadské značky Napoleon mají již dlouhou tradici. Tato rodinná firma začala své první grily prodávat již v roce 1981 a od té doby si vybudovala obrovskou popularitu nejen na domácím kanadském trhu, ale také v USA i na celém světě. Grily Napoleon si svoji cestu našli i do Evropy, kde každoročně přibývají desetitisíce spokojených zákazníků, kteří si tak mohou naplno užívat veškeré benefity těchto grilů.

Image 1

Vzhledem k excelentní kvalitě grilů výrobce Napoleon je nám velkou ctí,
že vám tyto grily můžeme též nabídnout!

Seznam veškerých kategorií produktů Napoleon na našich stránkách naleznete zde:

Produkty Napoleon


Pojďme se podívat blíže na to, co dělá grily Napoleon tak výjimečnými a proč jsou první volbou velké části milovníků grilování při výběru nového grilu.

Grily Napoleon

Napoleon je značka s dlouholetou tradicí a pověstí výjimečné kvality, moderního designu a zkrátka perfektního poměru cena/výkon. Tento výrobce nabízí velkou škálu grilů, které uspokojí jak amatérské grilovací nadšence, tak profesionální šéfkuchaře. Tyto grily je tak možné využít pro běžnou domácí přípravu pokrmů, tak pro profesionální přípravu v restauracích. Zde jsou některé z hlavních předností grilů Napoleon:

 • široká nabídka typů a modelů
  Aby bylo plně vyhověno potřebám a preferencím co možná největší části zájemců, Napoleon nabízí různé typy grilů. Proslavené jsou například plynové grily. Modely řad grilů Rogue nebo Prestige PRO jsou vybaveny špičkovými technologiemi. Tyto grily můžete nalézt také v naší nabídce.
 • Inovativní technologie
  Úspěch značky Napoleon souvisí mimo jiné s inovativním přístupem při vývoji nových modelů. Například systém elektronického zapalování JET-FIRE, který umožňuje bezproblémové zapálení každého hořáku.
  Dalším příkladem napoleonské technologie je Napoleon SIZZLE ZONE. Tato technologie představuje místo na grilu s infračervenými hořáky, které dosahují v krátkém čase teploty až 800 °C. Milujete křupavé a šťavnaté steaky? Tak to je technologie přímo pro vás! Díky SIZZLE ZONE se maso rychle zatáhne, čímž vznikne lahodné aroma, křupavá kůrka a uvnitř zároveň maso zůstane dokonale šťavnaté.
 • Moderní, elegantní a zároveň funkční design
  Grily Napoleon mají moderní design, který na první pohled zaujme promyšlenými detaily a prémiovými materiály. Pozornost věnovaná detailům umožňuje uživateli grilu využít jeho maximálního potenciálu. Unikátní charakteristický rys grilů Napoleon z hlediska designu je určitě zvlněná mřížka roštu. Jde o tzv. Wave rošty.
 • Kvalita a dlouhá životnost
  Grily této značky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a efektivitu. Zásadní je pro tohoto výrobce výběr kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel, litina apod. Každý detail je pečlivě navržen a testován, aby gril jako celek poskytoval maximální spolehlivost, výkon a vydržel oddaně sloužit dlouhá léta v provozu.
 • Široká nabídka příslušenství
  Napoleon nabízí rozsáhlý sortiment příslušenství, které umožňuje rozšířit možnosti grilu a experimentovat s různými technikami grilování. Mezi oblíbené doplňky patří rožně, pečící kameny a další grilovací náčiní

Image 2
Napoleon vám dává skutečně mnoho důvodů, proč si vybrat právě tuto značku

Plynové grily Napoleon

Nyní se zaměříme především na plynové grily Napoleon, protože právě ty jsou celosvětově široce oblíbené a právě ty mají své nezastupitelné místo v našem sortimentu. S těmito grily jde skutečně o grilování na vysoké úrovni. Příprava pokrmů na plynových grilech Napoleon je skvělým způsobem, jak si vychutnat plnou a šťavnatou chuť nejen masa, ale také čehokoliv jiného, co v grilu připravujete.

Jaká je motivace k zakoupení plynového grilu? Důvody by se daly shrnout dvěma slovy:
jednoduchost a pohodlí.

Plynový gril je velmi rychle připravený a rozpálený, není třeba přikládat a veškerá obsluha a regulace teploty je skutečně snadná. Je však třeba počítat s nutností manipulace s plynovou lahví a celkově s vyšší hmotností grilu.

Tyto záležitosti jsou však pro mnoho mistrů grilu zanedbatelnými slabinami, které nemohou v žádném případě zastínit veškeré výhody. Více informací o plynových grilech si můžete přečíst v našem článku Jak vybrat kvalitní plynový gril.

Pojďme si nyní představit některé z oblíbených modelů plynových grilů značky Napoleon.

NAPOLEON Freestyle 365

Kvalitní kanadský gril Napoleon Freestyle 365 v elegantní grafitově šedé barvě je ideální volbou pro milovníky grilování, kteří ocení vysoký výkon tří nerezových hořáků dosahujících výkonu 12 kW a rovnoměrné rozložení teploty na velké grilovací ploše 51 x 45 cm.

Masivní litinový rošt Wave s porcelánem smaltovaným povrchem zaručuje perfektní výsledky při grilování, zatímco odolná hliníková vana a vysoké víko s teploměrem zajišťují dlouhou životnost a precizní kontrolu nad teplotou. S praktickými sklopnými stolky, háčky na nářadí a integrovaným otvírákem na lahve je tento gril skvělým řešením pro pohodlné a efektivní grilování na zahradě či terase. Snadné přesunutí grilu je umožněno díky velkým kolům.

Díky promyšleným detailům a například elektronickému zapalování JET-FIRE je tento gril perfektní volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivý gril se zárukou skvělého výkonu po dlouhá léta. Gril má totiž rozšířenou záruku 10 let na hliníkové a nerezové části.

Image 3
Napoleon Freestyle 365 si blíže prohlédněte na našich stránkách

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

NAPOLEON Freestyle 425

Velmi kvalitní gril Napoleon též v elegantním grafitově šedém odstínu nabízí dokonce čtyři nerezové hořáky s celkovým výkonem 16,6 kW, které zajišťují rovnoměrné rozložení teploty na grilovací ploše 60 x 45 cm, a navíc kruhový vařič v boční poličce. Ani zde nechybí systém elektronického zapalování JET-FIRE.

Tento robustní gril je vybaven masivním litinovým roštem Wave s porcelánem smaltovaným povrchem. Ve výbavě nechybí odolná vana ze slitiny hliníku. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a gril jako celek zajišťuje vynikající výsledky grilování.

Pro snadnou manipulaci má gril sklopný pravý stolek a dvě kola. Jde o gril ideální pro náročnější grilovací nadšence, kteří hledají kombinaci vysokého výkonu, všestrannosti a elegantního designu. Napoleon Freestyle 425 je skvělou volbou pro každou zahradu nebo terasu.

Image 4
Napoleon Rogue RB 425 si blíže prohlédněte na našich stránkách

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

NAPOLEON Rogue RB 425

Napoleon Rogue RB 425 je luxusní kanadský gril střední velikosti. Nabízí špičkové vybavení s prvky třídy Prestige, včetně tří hlavních nerezových hořáků, zadního infra hořáku pro rožnění a kruhového vařiče v boční poličce.

Jednou z výhod grilu je hluboká vana z hliníkové slitiny a nechybí ani typický vlnitý litinový rošt Wave s grilovací plochou 60 x 45 cm. Tento gril poskytuje optimální výkon a skvělá je také možnost použití různých typů paliva díky vložce na dřevěné uhlí, kterou si můžete ke grilu přikoupit. To vám následně umožní připravovat pokrmy s charakteristickým aroma dřevěného uhlí uvnitř původně plynového grilu.

Díky sklopnému stolku, háčkům na nářadí, úložnému prostoru pro plynovou lahev a stejně jako v předchozích případech i díky systému elektronického zapalování JET-FIRE je tento gril ideální pro náročné milovníky grilování, kteří hledají prvotřídní zpracování, skvělý výkon, pohodlí a všestrannost. Napoleon Rogue RB 425 je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat pohodlí plynového grilu s možností tradičního grilování na uhlí, a to vše s rozšířenou zárukou 15 let.

To je Napoleon Rogue RB 425, dokonalá volba pro náročnější milovníky grilování!

Image 5
NAPOLEON Rogue Phantom SE 425 si blíže prohlédněte na našich stránkách

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento výjimečný gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady na rožnění Napoleon Heavy Duty, která je kompatibilní přímo s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

NAPOLEON Rogue Phantom SE 425

Jde o další luxusní kanadský gril Napoleon v matné černé barvě nabízející špičkové vybavení s prvky exkluzivní třídy Prestige. Tento gril střední velikosti je ideální pro náročné milovníky grilování, kteří ocení jeho tři nerezové hořáky, infra keramický hořák v bočním stolku s teplotou až 800 °C a zadní nerezový hořák pro rožeň.

Gril s vysokým výkonem 23,7 kW umožňuje rovnoměrné a intenzivní grilování na typicky vlnitém roštu Wave, zatímco podsvícené knoflíky a elektronické zapalování zajišťují snadné ovládání.

Gril je vybaven multifunkčním nerezovým tepelným roštem, silným víkem s teploměrem ACCU-PROBE, vanou grilu z hliníkové slitiny a dalšími vychytávkami jako jsou například háčky na nářadí a otvírák lahví.

Napoleon Rogue Phantom SE 425 nabízí výjimečnou kvalitu a výkon pro každého, kdo touží po dokonalých pokrmech a zároveň po krásném modelu grilu pro zdokonalení designu prostoru zahrady nebo terasy.

Image 6
NAPOLEON Rogue SE 525 si blíže prohlédněte na našich stránkách

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento výjimečný gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady na rožnění Napoleon Heavy Duty, která je kompatibilní přímo s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

NAPOLEON Rogue SE 525 nerezový

Luxusní kanadský gril Napoleon Rogue SE 525 v nerezovém provedení nabízí prvotřídní výbavu opět s prvky exkluzivní třídy Prestige. Tento středně velký gril s výkonem 26,1 kW je ideální pro náročnější milovníky grilování, kteří ocení jeho čtyři nerezové hořáky, keramický infra hořák v bočním stolku s technologií SIZZLE ZONE a zadní nerezový hořák pro rožnění. Nerezové rošty Wave s typicky vlnitým designem zajišťují rovnoměrné propečení, zatímco infračervená zóna dosahuje teploty až 800 °C, což je ideální pro přípravu šťavnatých steaků. Díky elektronickému zapalování, podsvíceným knoflíkům a přesnému teploměru v silném víku je tento gril snadno ovladatelný a poskytuje vynikající výsledky, které potěší každého nadšence do grilování.

Image 7
NAPOLEON Prestige PRO 500 si blíže prohlédněte na našich stránkách

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento krásný nerezový gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady na rožnění Napoleon Heavy Duty, která je kompatibilní přímo s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

NAPOLEON Prestige PRO 500 PB

Toto už je skutečně velkolepý stroj. Napoleon Prestige PRO 500 PB je špičkový kanadský gril řady Prestige, který se pyšní exkluzivním designem a maximální funkčností. Řada Prestige se zkrátka vyznačuje tím nejlepším, co může tento výrobce nabídnout.

Gril má celkem čtyři nerezové samostatné hořáky a nabízí grilovací plochu 71 x 45 cm. S infračervenou technologií, která zajišťuje rychlé zatažení masa a udržuje jeho šťavnatost, je tento gril ideální pro náročnější gurmány. Uvnitř grilu se díky promyšlené konstrukci a výkonu 25,7 kW rovnoměrně distribuuje intenzivní teplo, zatímco integrovaný box v bočním stolku lze využít po nasypání ledu do boxu například pro chlazení nápojů nebo čehokoliv jiného.

Díky vnitřnímu osvětlení a LED podsvícení knoflíků je grilování snadné a pohodlné i za tmy, což činí tento model perfektním pro všechny, kteří si chtějí užít dokonalý grilovací zážitek bez jakýchkoliv omezení.

Nechybí elektronický systém zapalování JET-FIRE, typicky zvlněný rošt Wave nebo třeba technologie SIZZLE ZONE v hořáku boční poličky. Na gril se vztahuje doživotní záruka!

Image 8
Z nabídky produktů Napoleon si vybere každý milovník grilování

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Jak už je z názvu grilu zřejmé, tak tento gril využívá jako své palivo propan-butan a je tak nutná manipulace s plynovou lahví. V nabídce však najdete tento stejný model grilu, který je však přizpůsobený pro provoz na zemní plyn. Tento model by pro vás mohl by lepší variantou, pokud máte možnost připojení se na rozvod plynu. Tento gril na zemní plyn naleznete ZDE.

Široká nabídka produktů značky Napoleon

Skladem nemáme pouze výše zmíněné grily, máme toho mnohem víc! Kromě plynových grilů tohoto věhlasného výrobce u nás na e-shopu a na prodejně naleznete také grily na dřevěné uhlí Napoleon, kanadská kamna Napoleon, vestavné grily Napoleon, elektrické grily Napoleon či dokonce pro ty, kteří to s venkovní přípravou lahodných pokrmů myslí opravdu vážně, máme připravenou nabídku kompletních venkovních kuchyní Napoleon.

Image 9
Napoleon Freestyle 425 si blíže prohlédněte na našich stránkách

Napoleon je skutečným králem ohně! Využijte bezkonkurenčního poměru cena/výkon a pořiďte si také žhavý stroj, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Co a jak se dá s těmito grily připravovat? To vám ukáže Orny!

seznamte se s Ornym, šikovným kuchařem a nadšeným mistrem grilu, který ve svých videích odhaluje tajemství dokonalých pokrmů připravených na grilech značky Napoleon.

Orny spolupracuje s tímto výrobcem grilů a ve svých videích mistrovsky a zároveň se špetkou humoru předvádí všestrannost a další špičkové kvality těchto grilů. Od lahodných burgerů a šťavnatých steaků po kreativní veggie pokrmy a vymazlené přílohy. Orny ukazuje, jak snadné je dosáhnout profesionálních výsledků i u vás doma.

Sledujte Ornyho recepty a nechte se inspirovat jeho kulinářskými výtvory! Seznam veškerých jeho videí naleznete přímo na oficiálních stránkách výrobce Napoleon, zde:

ORNYHO RECEPTY


Kvalitní grily značky Napoleon si vyberte u nás!

Připravte si lahodné delikatesy na grilu Napoleon! Prožijte nezapomenutelné grilovací zážitky, jejichž součástí budou grily, které vám budou dělat radost po mnoho let. Prozkoumejte širokou nabídku grilů Napoleon v našem e-shopu a najděte si parťáka pro vaše grilovací dobrodružství.

Kromě e-shopu si naši nabídku grilů a veškerého dalšího vybavení můžete prohlédnout přímo na naší kamenné prodejně v Hradci Králové. Pracovníci prodejny vám vše důkladně vysvětlí a budou vám nápomocní na cestě k nalezení toho nejlepšího řešení přímo pro vás.

E-SHOP ZAHRADNI-GRILY.COM

Zahradní-grily.com, pomáháme vám najít cestu k tomu nejlepšímu grilování…

Jsme autorizovaný prodejce grilů a příslušenství NAPOLEON, WEBER, CAMPINGAZ, BROIL KING, BIG GREEN EGG a mnoha dalších značek.