Plynové grily Campingaz

Společnost Campingaz začala svůj příběh psát již v roce 1949, kdy tři přátelé z Francie přivedli na trh převratnou novinku v podobě první přenosné plnitelné plynové lahve. Právě s tímto revolučním řešením vznikla společnost Campingaz. Několik let poté začal Campingaz prodávat vařiče a další související vybavení, díky kterému si mohli lidé více užívat pobyt v přírodě s chutným jídlem. V roce 1994 již přišla na řadu výroba a prodej prvních plynových grilů. S tímto řešením taktéž společnost Campingaz přišla jako jedna z prvních v Evropě. Od té doby si mohou lidé užívat krásné chvíle s lahodnými pokrmy na cestách a také na svých zahradách.

Více informací o značce Campingaz a výpis kategorií výrobků této značky v našem e-shopu naleznete zde.

 

Image 1

Příprava pokrmů na plynových grilech Campingaz je aktivita, při které si užijete plno zábavy. Zároveň se nestanete otrokem vlastního grilu a nakonec si vychutnáte plnou a šťavnatou chuť nejen masa, ale i čehokoliv jiného, co v tomto plynovém grilu připravujete.

Plynové grily mají mnohé výhody oproti jiným typům grilů. Jejich výhodou je jednoduchost a rychlost přípravy jídla se zachováním maximálního pohodlí pro svého uživatele.

Plynový gril je velmi rychle připravený a rozpálený. Není třeba přikládat a veškerá obsluha a regulace teploty je skutečně snadná. Zejména u větších a výkonnějších plynových grilů je však třeba očekávat lehce vyšší cenovku než například u většiny grilů na dřevěné uhlí. Cena grilu však závisí na více faktorech. Dále je nutné počítat s nutností manipulace s plynovou lahví a celkově s vyšší hmotností grilu. Výsledné pokrmy také nemají chuť, která je typická u grilů na dřevo, dřevěné uhlí, brikety, případně pelety.

Toužíte po výhodách plynového grilu a zároveň byste si přáli, aby vaše pokrmy měly typickou kouřovou vůni a chuť? Máme pro vás řešení! Pořiďte si plynový gril a k němu udící box, který dodá připravovaným pokrmům v grilu kouřový nádech.

Tyto záležitosti jsou však pro mnoho mistrů grilu zanedbatelnými slabinami, které nemohou v žádném případě zastínit veškeré výhody. Více informací o plynových grilech si můžete přečíst v našem článku Jak vybrat kvalitní plynový gril.


Představení modelů plynových grilů Campingaz

Nabídka grilů značky Campingaz představuje širokou škálu modelů od robustních a multifunkčních grilů po kompaktní a přenosné varianty. Různé modely uspokojí různé potřeby a uvažují jiné preference uživatelů.  

Image 2

Kompletní nabídku plynových grilů Campingaz naleznete v našem e-shopu:

NABÍDKA PLYNOVÝCH GRILŮ CAMPINGAZ


 Pojďme se nyní blíže seznámit s některými z oblíbených modelů plynových grilů značky Campingaz, abyste zjistili, který z těchto grilů bude vyhovovat právě vám.

CAMPINGAZ 3 Series Premium S

Prvním z výčtu plynových grilů je Campingaz 3 Series Premium S. Jedná o gril, který kombinuje důraz na eleganci se zaměřením na inovace. Ve výbavě nechybí tři nerezové Blue Flame hořáky ani boční vařič, který vám umožní snadno připravit omáčky, přílohy a další pochutiny přímo na tomto zařízení.

Grilovací plocha o rozměrech 61 x 46 cm je rozdělena na litinový Culinary Modular rošt a oboustranný tál, což vám poskytne flexibilitu při přípravě různých pokrmů najednou. Inovativní technologie odstranila potřebu rozptylovačů tepla. V tomto grilu nechybí ani InstaClean AQUA systém, díky kterému můžete na starosti s čištěním grilu zapomenout.

Gril je vybavený dvěma bočními stolky, z nichž jeden je sklopný díky systému Push2Fold, který umožňuje snadné sklápění a zajištění stolku. Přední kryt je tvořen dvěma neprůhlednými dvířky a do těla grilu můžete uložit až 10 kg PB lahev, což zvyšuje pohodlí při používání a zároveň zlepšuje vzhled, jelikož je plynová lahev elegantně skrytá.

Image 3

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento skvělý gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady pro připojení k PB lahvi, která je kompatibilní právě s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

CAMPINGAZ Select 3 EXS

Seznamte se s novou řadou grilů Campingaz Select, která je vybavena vylepšenou grilovací plochou, která omezuje zpětné vznícení plamene z odkapávajících šťáv z grilovaných surovin. Nyní vám představíme menší z modelů řady Select, přesněji Campingaz Select 3 EXS.

Tento gril s grilovací plochou o rozměrech 62,5 x 40 cm je tvořena litinovým Culinary Modular roštem a litinovým tálem, což opět poskytuje maximální flexibilitu a výkon. Můžete tak pohodlně připravovat více různých pokrmů naráz. Select 3 EXS je také vybaven integrovanou zásuvkou s nádobou na nečistoty, což znatelně usnadňuje údržbu. Nečistoty propadají zásuvkou do nádoby, kterou lze jednoduše vysunout a vyčistit. Boční stolek obsahuje vařič vhodný pro přípravu pokrmů na pánvi či v hrnci, zatímco druhý stolek je sklopný pro úsporu místa.

S výkonem 9 kW pro hlavní hořáky a 2,3 kW pro boční vařič nabízí gril dostatek výkonu pro všechny vaše kulinářské výzvy. Piezo zapalování zajišťuje snadné a rychlé zapálení grilu. S rozšířenou zárukou 3 roky na nerezové hořáky a 2 roky na celý gril je tento model ideálním společníkem pro vaše grilovací zážitky.

Image 4

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento skvělý gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady pro připojení k PB lahvi, která je kompatibilní právě s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

CAMPINGAZ 4 Series Onyx S

S tímto grilem nyní objevujete eleganci a úžasný výkon. Gril Campingaz 4 Series Onyx S s grilovací plochou 72 x 46 cm je vybaven čtyřmi inovativními nerezovými Blue Flame hořáky a bočním vařičem. Opět nechybí litinový Culinary Modular rošt a oboustranný tál. To vše maximálně usnadňuje přípravu masa, omáček, příloh a dalších pokrmů současně. Flexibilita je jednou z největších předností tohoto grilu.

Systém InstaClean AQUA i u tohoto grilu usnadňuje údržbu a zároveň omezuje zpětné vznícení šťáv. Díky tomuto systému budou vaše pokrmy ještě šťavnatější. Stejně jako předchozí grily i tento disponuje dvěma bočními stolky. Systém Push2Fold umožňuje snadno a rychle jeden ze stolků sklopit v případě potřeby.

Elegantní vzhled do tmava laděného grilu s nerezovými prvky upoutá pozornost každého. Tento gril se zkrátka stane neodmyslitelnou součástí vaší terasy nebo zahrady.

Image 5

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento skvělý gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady pro připojení k PB lahvi, která je kompatibilní právě s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!

CAMPINGAZ Plancha BF LX

Nyní vám představujeme přenosný gril nové generace, který díky patentované technologii hořáků Blue Flame zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty po celé grilovací ploše. Díky tomu budete mít vždy dokonalé výsledky při přípravě vašich oblíbených pokrmů.

Hlavními doménami tohoto grilu jsou perfektní výkon, rychlost, kompaktní provedení a snadná údržba. Díky tomuto plancha grilu si užijete zdravé a snadné grilování! Díky kompaktním rozměrům si plnohodnotné grilování užijete i na malém balkoně nebo na terase. Pořiďte si svůj gril Campingaz Plancha BF LX a dovolte si přípravu lahodných pokrmů kdekoliv budete chtít. Rychle, zdravě a jednoduše!

Image 6

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento skvělý gril, dostanete k objednávce dárek v podobě obalu na gril Plancha a připojovací sadu k PB lahvi, která je kompatibilní právě s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma.

CAMPINGAZ Attitude 2100 EX

Dalším elegantním stolním grilem, který vám umožní přípravu skvělého jídla kdekoliv se vám zlíbí, je CAMPINGAZ Attitude 2100 EX. Tento kompaktní stolní gril ve velmi pěkném a zároveň praktickém designu je mimo jiné i díky integrovaným technologiím ideální volbou pro každého, kde očekává skvělý grilovací výkon v provedení, které mu umožní snadné přenášení grilu nebo jeho využití v podmínkách, kde není dostatek prostoru pro větší grily. Jde o ideální řešení při grilování na malých terasách, balkonech a zároveň také na cestách.

Gril je vybaven revolučním digitálním teploměrem, který ukazuje teploty na povrchu grilovací plochy. Další technologií je jednodotykové zapalování InstaStart, díky které dokážete regulovat teplotu nejjednodušeji, jak je to vůbec možné. Nechybí ani systém hořáků Campingaz Blue Flame z nerezové oceli a litinový rošt Culinary Modular. Systém InstaClean má v tomto grilu taktéž své zastoupení, a tak nemusíte mít strach z náročné údržby.

Na tomto grilu je možné připravit téměř jakýkoliv pokrm. Gril totiž nabízí různé možnosti rozšíření. Právě i díky své univerzálnosti jde o skvělého parťáka k přípravě jídla na jakémkoliv místě.

Image 7

PROHLÉDNOUT SI GRIL V E-SHOPU

Pokud si objednáte tento skvělý gril, dostanete k objednávce dárek v podobě sady pro připojení k PB lahvi, která je kompatibilní právě s tímto grilem! Tento dárek od nás dostanete k objednávce zcela zdarma!


Kvalitní plynové grily značky Campingaz si vyberte u nás!

Připravte si lahodné delikatesy na plynovém grilu Gampingaz! Prožijte nezapomenutelné grilovací zážitky, jejichž součástí budou grily, které vám budou dělat radost po mnoho let. Prozkoumejte širokou nabídku grilů Campingaz v našem e-shopu a najděte si parťáka pro vaše grilovací dobrodružství.

Kromě e-shopu si naši nabídku grilů a veškerého dalšího vybavení můžete prohlédnout přímo na naší kamenné prodejně v Hradci Králové. Pracovníci prodejny vám vše důkladně vysvětlí a budou vám nápomocní na cestě k nalezení toho nejlepšího řešení přímo pro vás.

E-SHOP ZAHRADNI-GRILY.COM

Zahradní-grily.com, pomáháme vám najít cestu k tomu nejlepšímu grilování…

Jsme autorizovaný prodejce grilů a příslušenství NAPOLEON, WEBER, CAMPINGAZ, BROIL KING, BIG GREEN EGG a mnoha dalších značek.