23.8.2024 17:00 - Weber BBQ kurz grilování - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
Kurzy grilování Weber BBQ

23.8.2024 17:00 - Weber BBQ kurz grilování - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY

Kód: kurz2024-04

Je nám velkým potěšením vám oznámit, že se k nám opět vrací velmi žádané kurzy grilování s Gril Akademií Weber. Tyto oblíbené kurzy se tentokrát budou zaměřovat na burgery, sendviče a wrapy pod vedením zkušených šéfkuchařů Zdeňka Marcína a Rudolfa Prchala.  Tito lektoři vám vysvětlí základní i pokročilejší principy a postupy přípravy pokrmů na různých grilech Weber  a k tomu připojí své vlastní postřehy a zkušenosti. Jde o zkušené mistry grilování, takže vám tato dvojice rozhodně má co předat.

celý popis

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Je to tu, Gril Akademie Weber se vrací!

Je nám velkým potěšením vám oznámit, že se k nám opět vrací velmi žádané kurzy grilování s Gril Akademií Weber. Tyto oblíbené kurzy se tentokrát budou zaměřovat na burgery, sendviče a wrapy pod vedením zkušených šéfkuchařů Zdeňka Marcína a Rudolfa Prchala

Tito lektoři vám vysvětlí základní i pokročilejší principy a postupy přípravy masa a k tomu připojí své vlastní postřehy a zkušenosti. Jde o zkušené mistry grilování, takže vám tato dvojice rozhodně má co předat.

Neváhejte a rezervujte si místo, dokud je to možné!

Souhrnné informace o kurzu:

Lektoři kurzu

Zdeněk Marcín a Rudolf Prchal

Místo konání kurzu

prodejna Zahradni-grily.com: Náchodská 607, Hradec Králové

Termín konání kurzu

pátek 23.8. v čase od 17:00, doba trvání 3-4 hodiny

Pokud vám tento termín konání kurzu nevyhovuje, prohlédněte si další termíny v naší nabídce:
DOSTUPNÉ TERMÍNY KURZU

Důležité upozornění:

Kurzy jsou vhodné pro osoby starší 18 let. Osobám starším 15 let je umožněna účast za doprovodu zákonného zástupce, a to vzhledem k rizikům plynoucím zejména z práce u rozpálených grilů.

Potěšte své blízké dárkovým voucherem!

Ke každému zakoupenému kurzu vám zašleme dárkový voucher. Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem.

Image 7

Co vše na kurzu zažijete?

Díky těmto kurzům si osvojíte nové techniky přípravy burgerů a sendvičů. A nebudete pouze sledovat profesionály a zkoušet připravovat lahodné pokrmy pod jejich taktovkou. Budete také jíst připravené kulinářské výtvory! Garantujeme vám, že vás z kurzu s prázdnými žaludky odejít nenecháme.

Zažijte kurz plný neodolatelných chutí, přátelské atmosféry a grilovacích tipů a triků, které promění vaše letní grilování v nepopsatelnou gastronomickou událost.

Více informací o kurzech Weber si přečtěte v našem krátkém článku Gril Akademie Weber: kurzy grilování pro každého!

Na co se můžete těšit? Prohlédněte si menu tohoto kurzu!

Z tohoto nadupaného jídelníčku budou nadšeni všichni. Připravte vaše chuťové pohárky a naučte se připravovat tyto dokonalé pochutiny pro sebe, vaše přátele a rodinu. Věřte tomu, že všichni budou nadšeni!

Menu:

Image 1
Image 2
Image 3 Image 4
Image 5 Image 6

Co je zahrnuto v ceně?

  • Vstup na kurz Weber BBQ pro jednu osobu
  • Menu o 6 chodech znázorněné výše
  • Čepované pivo Pilsner Urquell a široká nabídka nealkolických nápojů
  • Obdržíte od nás grilovací zástěru Weber
  • Certifikát mistra grilu Weber BBQ

Neváhejte, staňte se grilovacím mistrem!

Využijte této příležitosti a odneste si z kurzu nejen výjimečný zážitek, ale také skvělé recepty, plný žaludek, nové kontakty a především nabité bohaté grilovací dovednosti. Tento kurz vám ukáže grilování z úplně nové perspektivy.

Kurz je vhodný pro každého. Nezáleží na tom, zda jste začátečník či pokročilý. Vždy existuje prostor pro zlepšení.

Připojte se k nám a staňte se grilovacím mistrem!

 

Weber

George Stephen toužil nejen po dobrém steaku, ale také (a možná ještě více) po úspěchu. Jeho nápad se mu začal rodit v hlavě v kovozpracujícím závodě, kde pracoval – rozpůlil kovovou bóji, přidal větrací otvory a nohy a první kotlový gril byl na světě. Díky své úžasné vizi nepřestával zdokonalovat základní kovovou mísu, až z ní vytvořil grily Weber, které používáme dnes. Podstata značky WEBER - design, bezpečnost, jednoduchost, trvanlivost. Krásný a nápaditý design, maximální kvalita. Naší prvořadou snahou je vytvářet pro Vás vždy všestranně promyšlené a praktické grily. Kreativní a moderní designy a barevnosti, které si berou to nejlepší ze současných trendů. Dokonalá ergonomika, díky níž budete připravovat chutná jídla vždy co nejsnadněji a nebezpečněji, a robustní zpracování zaručující opravdu dlouhá léta provozu. 

Značka Weber