Box instalační pro zářič HEATSTRIP Indoor 1200 W
  • Doprava zdarma
Zářiče elektrické

Box instalační pro zářič HEATSTRIP Indoor 1200 W

Kód: THSAC-026

Instalační modul pro montáž tepelného zářiče HEATSTRIP Indoor 1200 do stropního podhledu. Zářič tak dokonale splyne se stropem a vytvoří jeden harmonický celek. Tepelné zářiče HEATSTRIP jsou samy o sobě vyvíjeny a vyráběny s akcentem na design a možnost jejich integrace do stropní konstrukce je pouze logickým a nadstavbovým řešením, které potěší každého, kdo si klade nároky na estetiku a každý detail. Pro skrytou instalaci tepelného zářiče. Materiál: ocel opatřená bílým práškovým nástřikem, pohledový rámeček bílý, rozměry: 104 x 34,5 x 10 cm, požadavky na stavební otvor (výřez): 102 x 32,5 cm, ideální výška umístění: 2,1-2,7 m, max 2,8m.   Elektrický tepelný zářič HEATSTRIP Indoor Radiant Heater 1200 W - kvalitní a velmi elegantní topidlo se střední intenzitou tepelného záření pro kryté interiérové aplikace z dílny australského výrobce HEATSTRIP. 

celý popis

E-shop: na objednávku
9 240 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Instalační modul pro montáž tepelného zářiče HEATSTRIP Indoor 1200 do stropního podhledu. Zářič tak dokonale splyne se stropem a vytvoří jeden harmonický celek. Tepelné zářiče HEATSTRIP jsou samy o sobě vyvíjeny a vyráběny s akcentem na design a možnost jejich integrace do stropní konstrukce je pouze logickým a nadstavbovým řešením, které potěší každého, kdo si klade nároky na estetiku a každý detail. Pro skrytou instalaci tepelného zářiče. Materiál: ocel opatřená bílým práškovým nástřikem, pohledový rámeček bílý, rozměry: 104 x 34,5 x 10 cm, požadavky na stavební otvor (výřez): 102 x 32,5 cm, ideální výška umístění: 2,1-2,7 m, max 2,8m.  
 Elektrický tepelný zářič HEATSTRIP Indoor Radiant Heater 1200 W - kvalitní a velmi elegantní topidlo se střední intenzitou tepelného záření pro kryté interiérové aplikace z dílny australského výrobce HEATSTRIP. 

Heatstrip

První tepelné zářiče HEATSTRIP byly v Austrálii představeny v roce 2004, když designerský tým spol. Thermofilm Australia přišel s novou generací moderního sálavého vytápění. První model tepelného zářiče byl určen pro interiérové aplikace a obratem si získal renomé zejména ve školách a komerčních budovách napříč Autrálií a Novým Zélandem. Logicky následoval vývoj zářičů pro venkovní použití. Vyrobit venkovní topidlo s vyšší provozní teplotou byla velká výzva a tisíce hodin vývoje a testování vyústily ve vyprojektování unikátních topidel ve vyjímečném a revolučním designu.

Hmotnost 4 kg
Rozměr 104 x 34,5 x 10 cm
Záruka 2
Značka Heatstrip