Brousek kuchyňský protahovací, nastavitelný, RISAM RM023
Brousky

Brousek kuchyňský protahovací, nastavitelný, RISAM RM023

Kód: RI-RM023

Věnujte svému starému noži renovaci a obnovte jeho bývalou slávu , použijte tento ostřič a připravte si ostrý nůž k vaší pohodné a čisté práci. Využijte moderní design a malé rozměry, své nože nyní budete mít neustále připravené a ostré. Broušení nůžek je pro tento ostřič hračkou, žádné dlouhé nastavování a příprava brusu, vaše nůžky budou opět osté jako břitva. ✅ Ergonomický a pohodlný tvar ✅ Ultra tvrdá wolframová ocel pro hrubé broušení ✅ Keramický materiál pro finální ostření a honování ✅ Spodní část s protiskluzovou podložkou – anti slip gel - pro bezpečnou práci ✅ Dva nastavitelné sloty pro ruční ostření, ovladač pro snadné nastavení umožňuje ostření v širokém rozsahu úhlů 14 až 24 stupňů ✅ Multifunkční břity pro jemné honování nůžek ✅ Rozměry brousku - 264*65*68mm ✅ Brusný materiál – karbid wolframu, keramika ✅ Mat. ostřiče – ABS, silika gel Návod k použití: 1/Nejdříve si zvolte požadovaný úhel broušení, toto uděláte nastavením voliče na hřbetu ostřiče. 2/Zarovnejte ostří, toto je důležité u hodně tupých nebo poškozených nožů, nůž vložte do drážky v ostřiči označené COARSE a ve vodorovné poloze protáhněte 2x-6x ostřičem. 3/Poslední krok broušení je dobroušení ostří, doleštění břitu, nůž vložte do V drážky FINE, kde ostří dohladíte, postup protahování je stejný jako při broušení. Pokud tento krok budete v kuchyni používat co nejvíce, budou vaše nože neustále ostré. 4/Po broušení nezapomeňte nůž i ostřič důkladně opláchnout vodou. 5/Pro broušení nůžek použijte největší drážku na konci ostřiče.

celý popis

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Věnujte svému starému noži renovaci a obnovte jeho bývalou slávu , použijte tento ostřič a připravte si ostrý nůž k vaší pohodné a čisté práci. Využijte moderní design a malé rozměry, své nože nyní budete mít neustále připravené a ostré. Broušení nůžek je pro tento ostřič hračkou, žádné dlouhé nastavování a příprava brusu, vaše nůžky budou opět osté jako břitva.

✅ Ergonomický a pohodlný tvar
✅ Ultra tvrdá wolframová ocel pro hrubé broušení
✅ Keramický materiál pro finální ostření a honování
✅ Spodní část s protiskluzovou podložkou – anti slip gel - pro bezpečnou práci
✅ Dva nastavitelné sloty pro ruční ostření, ovladač pro snadné nastavení umožňuje ostření v širokém rozsahu úhlů 14 až 24 stupňů
✅ Multifunkční břity pro jemné honování nůžek
✅ Rozměry brousku - 264*65*68mm
✅ Brusný materiál – karbid wolframu, keramika
✅ Mat. ostřiče – ABS, silika gel
Návod k použití:
1/Nejdříve si zvolte požadovaný úhel broušení, toto uděláte nastavením voliče na hřbetu ostřiče.
2/Zarovnejte ostří, toto je důležité u hodně tupých nebo poškozených nožů, nůž vložte do drážky v ostřiči označené COARSE a ve vodorovné poloze protáhněte 2x-6x ostřičem.
3/Poslední krok broušení je dobroušení ostří, doleštění břitu, nůž vložte do V drážky FINE, kde ostří dohladíte, postup protahování je stejný jako při broušení. Pokud tento krok budete v kuchyni používat co nejvíce, budou vaše nože neustále ostré.
4/Po broušení nezapomeňte nůž i ostřič důkladně opláchnout vodou. 5/Pro broušení nůžek použijte největší drážku na konci ostřiče.

Rozměr 264 x 65 x 68 mm
Záruka 2
Značka RISAM kitchen