Brousek V - protahovací, RISAM RM011
Brousky

Brousek V - protahovací, RISAM RM011

Kód: RI-RM011

Představujeme vám moderní designový ostřič vašich kuchyňských nožů. Nyní pro vás bude broušení jednoduché a rychlé. Využijte všech výhod, který tento V-ostřič přináší. Všichni ocení jeho rychlost, přesnost a všestranost. Využijete ho v kuchyni, oceníte ho při outdooru, potřebují ho rybáři, hodídí se lovcům do lesa. 1. Jedinečná vestavěná pružinová konstrukce zajišťuje ostří nože ostřící 3-4 tahy ostření. 2. Nastavitelné úhly ostření od 15 do 45 stupňů. 3. Hrubé ostření a jemné honování 2 stupně v 1. 4. Použitelné pro kovové i zoubkované nože. 5. Protiskluzové silikonové podložky ve spodní části.   Návod k použití: 1/ Nejprve je nutné zarovnat ostří, toto je důležité u hodně tupých nebo poškozených nožů, nůž vložte do ostřiče ve vodorovné poloze a v této poloze velkým přítlakem protáhněte 2x-3x ostřičem.  2/Nyní můžete začít s broušením ostří, nůž protahujte od rukojeti nože ke špičce, špička nože musí směřovat dolů, na nůž tlačte pouze mírně, opakujte 4x-8x. 3/Poslední krok broušení je dobroušení ostří, doleštění břitu, nyní zvolte opačný postup, kdy špička nože směřuje vzhůru a velmi malým přítlakem nůž protáhněte ostřičem 3x-5x. pokud tento krok budete v kuchyni používat co nejvíce, budou vaše nože neustále ostré. 4/Po broušení nezapomeňte nůž i ostřič důkladně opláchnout vodou.

celý popis

E-shop: 3 dny
199 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Představujeme vám moderní designový ostřič vašich kuchyňských nožů. Nyní pro vás bude broušení jednoduché a rychlé. Využijte všech výhod, který tento V-ostřič přináší. Všichni ocení jeho rychlost, přesnost a všestranost. Využijete ho v kuchyni, oceníte ho při outdooru, potřebují ho rybáři, hodídí se lovcům do lesa.

1. Jedinečná vestavěná pružinová konstrukce zajišťuje ostří nože ostřící 3-4 tahy ostření.
2. Nastavitelné úhly ostření od 15 do 45 stupňů.
3. Hrubé ostření a jemné honování 2 stupně v 1.
4. Použitelné pro kovové i zoubkované nože.
5. Protiskluzové silikonové podložky ve spodní části.  
Návod k použití:
1/ Nejprve je nutné zarovnat ostří, toto je důležité u hodně tupých nebo poškozených nožů, nůž vložte do ostřiče ve vodorovné poloze a v této poloze velkým přítlakem protáhněte 2x-3x ostřičem.
 2/Nyní můžete začít s broušením ostří, nůž protahujte od rukojeti nože ke špičce, špička nože musí směřovat dolů, na nůž tlačte pouze mírně, opakujte 4x-8x. 3/Poslední krok broušení je dobroušení ostří, doleštění břitu, nyní zvolte opačný postup, kdy špička nože směřuje vzhůru a velmi malým přítlakem nůž protáhněte ostřičem 3x-5x. pokud tento krok budete v kuchyni používat co nejvíce, budou vaše nože neustále ostré.
4/Po broušení nezapomeňte nůž i ostřič důkladně opláchnout vodou.

Záruka 2
Značka RISAM kitchen