CAPE HERB & SPICE směs koření Rub Sriracha Chilli 75g
Grilovací koření

CAPE HERB & SPICE směs koření Rub Sriracha Chilli 75g

Kód: SF-275027

Pikantní kořenící směs v thajském stylu. Sladko-kyselá pikantní chuť způsobí doslova výbuch vašich chuťových pohárků! Každý, kdo navštívili Thajsko si okamžitě vybaví tuto chuť pro něj tak typickou. Dip „sot  Siracha“ se zde často používá zejména jako doplněk k mořským plodům, ve smažených nudlích, polévkách, vaječných jídlech a jako dip pro jarní závitky. Sri Racha je název pobřežního města na východě Thajska, kde vznikl recept na přípravu  tohoto dipu. Jen díky němu Sydney&France mohli vytvořit při své návštěvě Thajska tuto jedinečnou pikantní kořenící směs.  Ideálně se hodí k dochucení marinád na maso, k dochucení asijských nudlí, nebo na brambory a zeleninová jídla. Již od roku 1994 neustále zdokonalují sortiment kořeněných chutí a vůní. Cape Herb & Spice se snaží poskytovat svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Jejich koření a kořenící směsi neobsahují umělé barvy, příchutě, a konzervační látky. Jihoafrické Kapské město bylo po staletí důležitou zastávkou obchodu s kořením mezi Evropou a Asií. V sortimentu Cape Herb & Spice naleznete kořenící směsi a koření vhodná pro africkou, středomořskou, ale i Indickou kuchyni. Vychutnejte si s námi tuto jedinečnou rozmanitost chutí z celého světa. Složení: Cukr (27%), mořská sůl (25%), drcené chilli vločky (13%), červené papriky, sušené česnekové granule, chilli (5%), regulátor kyselosti: octan sodný, hnědá hořčičná semínka, česnekový prášek, separační činidlo: oxid křemičitý, citronová šťáva (maltodextrin, citronová šťáva) , Extrakt z Papriky, vinný ocet. .Vyrobeno v Jihoafrické republice

celý popis

E-shop: 3 dny
129 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Pikantní kořenící směs v thajském stylu. Sladko-kyselá pikantní chuť způsobí doslova výbuch vašich chuťových pohárků! Každý, kdo navštívili Thajsko si okamžitě vybaví tuto chuť pro něj tak typickou. Dip „sot  Siracha“ se zde často používá zejména jako doplněk k mořským plodům, ve smažených nudlích, polévkách, vaječných jídlech a jako dip pro jarní závitky. Sri Racha je název pobřežního města na východě Thajska, kde vznikl recept na přípravu  tohoto dipu. Jen díky němu Sydney&France mohli vytvořit při své návštěvě Thajska tuto jedinečnou pikantní kořenící směs.  Ideálně se hodí k dochucení marinád na maso, k dochucení asijských nudlí, nebo na brambory a zeleninová jídla. Již od roku 1994 neustále zdokonalují sortiment kořeněných chutí a vůní. Cape Herb & Spice se snaží poskytovat svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Jejich koření a kořenící směsi neobsahují umělé barvy, příchutě, a konzervační látky. Jihoafrické Kapské město bylo po staletí důležitou zastávkou obchodu s kořením mezi Evropou a Asií. V sortimentu Cape Herb & Spice naleznete kořenící směsi a koření vhodná pro africkou, středomořskou, ale i Indickou kuchyni. Vychutnejte si s námi tuto jedinečnou rozmanitost chutí z celého světa.
Složení: Cukr (27%), mořská sůl (25%), drcené chilli vločky (13%), červené papriky, sušené česnekové granule, chilli (5%), regulátor kyselosti: octan sodný, hnědá hořčičná semínka, česnekový prášek, separační činidlo: oxid křemičitý, citronová šťáva (maltodextrin, citronová šťáva) , Extrakt z Papriky, vinný ocet. .
Vyrobeno v Jihoafrické republice

Záruka 2
Země původu Jihoafrická republika
Značka Cape Herb & Spice
Hmotnost v g (objem v ml) 75 g
Jednotková cena za 100 g 172,0 Kč