DELLINGER dranžírovací / krájecí akátová deska průměr 380x30 mm
Krájecí a servírovací prkénka

DELLINGER dranžírovací / krájecí akátová deska průměr 380x30 mm

Kód: CB-A0284

Akátové prkénko Dellinger je vyrobeno z kvalitního dřeva akátu. Použití akátového dřeva je velmi šetrné k životnímu prostředí, jelikož nedochází ke kácení vzrostlých ušlechtilých stromů. Naše prkénko je nejen krásné, moderní, ale i praktické - použití je možné z obou stran. Na prkénku je možné krájet maso, ryby, pečivo, ovoce a zeleninu. Nelze mýt v myčce nádobí. Pravidelné ošetření rostlinným olejem prodlužuje životnost desky.   ✅ MULTIFUNKČNÍ, oboustranné – akátové prkénko bylo navrženo tak, aby splnilo veškeré Vaše požadavky. Vynikající pro servírování zeleniny, uzenin, sýrů a pečeného masa. ✅ STABILNÍ – 30 mm silná deska z akátového dřeva umožňuje stabilitu při řezání a vnitřní držadla Vám umožní snadné přenášení a podávání. ✅ FRÉZOVANÉ OTVORY - pohodlné přenášení a jednoduché uchopení desky i s nakrájeným produktem. Ideální ke grilu a pro BBQ. ✅ AKÁTOVÉ DŘEVO - Naše akátové dřevo je šetrné k životnímu prostředí – je pěstováno a těženo z trvale udržitelných zdrojů. Věřte, že Váš kus bude mít své vlastní krásné jedinečné zrno a barvu.

celý popis

E-shop: 3 dny
999 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Akátové prkénko Dellinger je vyrobeno z kvalitního dřeva akátu. Použití akátového dřeva je velmi šetrné k životnímu prostředí, jelikož nedochází ke kácení vzrostlých ušlechtilých stromů. Naše prkénko je nejen krásné, moderní, ale i praktické - použití je možné z obou stran. Na prkénku je možné krájet maso, ryby, pečivo, ovoce a zeleninu. Nelze mýt v myčce nádobí. Pravidelné ošetření rostlinným olejem prodlužuje životnost desky.
  ✅ MULTIFUNKČNÍ, oboustranné – akátové prkénko bylo navrženo tak, aby splnilo veškeré Vaše požadavky. Vynikající pro servírování zeleniny, uzenin, sýrů a pečeného masa.
✅ STABILNÍ – 30 mm silná deska z akátového dřeva umožňuje stabilitu při řezání a vnitřní držadla Vám umožní snadné přenášení a podávání.
✅ FRÉZOVANÉ OTVORY - pohodlné přenášení a jednoduché uchopení desky i s nakrájeným produktem. Ideální ke grilu a pro BBQ.
✅ AKÁTOVÉ DŘEVO - Naše akátové dřevo je šetrné k životnímu prostředí – je pěstováno a těženo z trvale udržitelných zdrojů. Věřte, že Váš kus bude mít své vlastní krásné jedinečné zrno a barvu.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Materiál akátové dřevo
Rozměr průměr 380 x 30mm
Záruka 2
Značka Dellinger