DELLINGER German Samurai kuchařský vykošťovací nůž 6" (150mm)
Nože vykošťovací

DELLINGER German Samurai kuchařský vykošťovací nůž 6" (150mm)

Kód: K-HG6

Kuchařský vykošťovací nůž 6" Dellinger German Samurai Velmi ostrý vykošťovací nůž japonského stylu s délkou ostří 6" z německé oceli s překrásným designem a nejvyšší kvalitou. Nůž je vhodný k běžnému krájení všech potravin od zeleniny a ovoce až po maso. Díky speciálně konstruované čepeli bude pro vás vykošťování, porcování masa nebo stahování kůže hračkou. Lesklá, kvalitní ocel v kombinaci s rukojetí z černé G-10 tvoří perfektní pár a konečný výsledek je téměř dokonalý. Každý nůž je ručně broušený a dosahuje vysoké ostrosti. Ostří nožů ze série je  z nerezové oceli 1.4116 od firmy Thyssen Krupp (Německo) je ideální pro výrobu čepelí nožů všeho druhu. Tato ocel je hojně využívána ve zdravotnictví a potravinářském průmyslu. Dokonalé opracování, kvalitní materiály a jedinečný design - to jsou nože ze série Dellinger German Samurai !! Ergonomická rukojeť je vyrobena z extra odolného a stabilního materiálu G-10. Elegantní tmavá rukojeť je ozdobena detailním mozaikovým nýtem se znakem samuraje. Rukojeť je vždy pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Ergonomický design a tvar rukojeti nožů vám přinese pohodlí, vyvážení a snadné uchopení. Ovládání nože je tak velmi efektivní při každém druhu přípravných kuchyňských prací, jako je řezání, krájení a vykošťování. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože. Materiál G-10 je voděodolný a zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že tento materiál nebude v průběhu času korodovat, oxidovat nebo se nestane měkčí a křehčí. Tento materiál nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, na rozdíl od tradičních materiálů, jako je dřevo.

celý popis

E-shop: 3 dny
699 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Kuchařský vykošťovací nůž 6" Dellinger German Samurai

Velmi ostrý vykošťovací nůž japonského stylu s délkou ostří 6" z německé oceli s překrásným designem a nejvyšší kvalitou. Nůž je vhodný k běžnému krájení všech potravin od zeleniny a ovoce až po maso. Díky speciálně konstruované čepeli bude pro vás vykošťování, porcování masa nebo stahování kůže hračkou. Lesklá, kvalitní ocel v kombinaci s rukojetí z černé G-10 tvoří perfektní pár a konečný výsledek je téměř dokonalý. Každý nůž je ručně broušený a dosahuje vysoké ostrosti.
Ostří nožů ze série je  z nerezové oceli 1.4116 od firmy Thyssen Krupp (Německo) je ideální pro výrobu čepelí nožů všeho druhu. Tato ocel je hojně využívána ve zdravotnictví a potravinářském průmyslu. Dokonalé opracování, kvalitní materiály a jedinečný design - to jsou nože ze série Dellinger German Samurai !!

Ergonomická rukojeť je vyrobena z extra odolného a stabilního materiálu G-10. Elegantní tmavá rukojeť je ozdobena detailním mozaikovým nýtem se znakem samuraje. Rukojeť je vždy pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Ergonomický design a tvar rukojeti nožů vám přinese pohodlí, vyvážení a snadné uchopení. Ovládání nože je tak velmi efektivní při každém druhu přípravných kuchyňských prací, jako je řezání, krájení a vykošťování. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože. Materiál G-10 je voděodolný a zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že tento materiál nebude v průběhu času korodovat, oxidovat nebo se nestane měkčí a křehčí. Tento materiál nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, na rozdíl od tradičních materiálů, jako je dřevo.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Čepel nerezová ocel 1.4116
Délka čepele 150 mm
Záruka 2
Značka Dellinger
Střenka G10
Délka nože 285 mm