DELLINGER lišta magnetická (nástěnná) ořech 430x65x20mm
Lišty a stojany na nože

DELLINGER lišta magnetická (nástěnná) ořech 430x65x20mm

Kód: XZ-L0109

Magnetický držák na nože je jedna z našich novinek. Jednoduchý, minimalistický design nenarušuje interiér a vypadá skvěle na bílé zdi, tapetě nebo obkladech, je to jedno, parádu s ním uděláte opravdu všude. Rozměry: 430x65x20 mm Materiál: ořechové dřevo Silné magnety po celé décle držáku udrží Vaše nože bezpečně na místě. Nože máte vždy po ruce a navíc zamezíte vzájemnému dotýkání čepelí a tím jejich ztupení. Na zeď připevníte buď pomoci silné oboustranné lepící pásky, nebo 2 hmoždinek se šrouby. Šrouby, hmoždinky oboustaranná lepící páska jsou součástí balení. Minimalistický design Silné magnety Jednoduchá instalace pomocí 2 hmoždinek a šroubů, nebo oboustarnné lepící pásky Ořechové dřevo Ošetřeno přírodní směsí vosků a olejů Pohodlně se vám na něj vejde 6 nožů i více Rozměry: Délka 430 mm x výška 65 mm Nože na fotografii jsou jen pro ilustraci a nejsou součástí balení

celý popis

E-shop: 3 dny
849 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

magnetický držák na nože & ořechové dřevo & pro organizovanou a uklizenou kuchyň & místo až pro 4-6 nožů

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Rozměr 430x65x20mm
Záruka 2
Značka Dellinger