DELLINGER Srbský nůž D2 ALMALIFE - ve stylu " Almazan Kitchen"
  • Doprava zdarma
Outdoorové nože a mačety

DELLINGER Srbský nůž D2 ALMALIFE - ve stylu " Almazan Kitchen"

Kód: PMX99

Kdo potřebuje mnoho nástrojů k přípravě jídla ? Vy nyní určitě již ne ! S tímto fantastickým nožem Skogskock zvládnete téměř vše. Sekání, krájení, vykošťování, čištění masa a zeleniny - nic pro tento nůž není problém. Teď můžeme žít společně s naší matkou přírodou. Tento nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Na rozdíl od nože "Almazan " srbský nůž Dellinger ALMALIFE má mnohem silnější (5 mm) a houževnatější ostří, které Vám bude sloužit po mnoho let ! Nádherná rukojeť tohoto nože ve stylu "Almazan" je ručně tvarována z olivového dřeva a je ozdobena a zpevněna 3 okrasnými nýty. . Celková délka: 315 mm Tloušťka ostří: 5 mm Délka ostří: 195 mm Váha nože: 665 g Materiál rukojeti: olivové dřevo. Upozornění: Každý nůž Dellinger ALMALIFE ve stylu " Almazan " je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z oceli D2 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

celý popis

E-shop: 3 dny
3 699 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Kdo potřebuje mnoho nástrojů k přípravě jídla ? Vy nyní určitě již ne ! S tímto fantastickým nožem Skogskock zvládnete téměř vše. Sekání, krájení, vykošťování, čištění masa a zeleniny - nic pro tento nůž není problém. Teď můžeme žít společně s naší matkou přírodou. Tento nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Na rozdíl od nože "Almazan " srbský nůž Dellinger ALMALIFE má mnohem silnější (5 mm) a houževnatější ostří, které Vám bude sloužit po mnoho let !
Nádherná rukojeť tohoto nože ve stylu "Almazan" je ručně tvarována z olivového dřeva a je ozdobena a zpevněna 3 okrasnými nýty. . Celková délka: 315 mm
Tloušťka ostří: 5 mm
Délka ostří: 195 mm
Váha nože: 665 g
Materiál rukojeti: olivové dřevo
. Upozornění: Každý nůž Dellinger ALMALIFE ve stylu " Almazan " je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z oceli D2 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Čepel tloušťka 5mm
Délka čepele 195 mm
Záruka 2
Značka Dellinger
Střenka olivové dřevo
Délka nože 315 mm