Prodejna grilů, udíren a krbových kamen pro region Hradec Králové a Pardubice

Otevírací doba prodejny
Náchodská 607, Hradec Králové

Po: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Út: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
St: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Čt: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Pá: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00


Weber World
  • Platba kartou
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování

Nabízíme široký sortiment zahradních grilů, udíren a krbových kamen, včetně mnoha doplňků a příslušenství od renomovaných výrobců. Naši vyškolení prodavači Vám rádi pomohou s výběrem vhodného grilu, udírny nebo krbových kamen. V prodejně najdete sestavené vzorkové grily, udírny a kamna několika značek, které prezentují různé možnosti jejich použití.

Prodejna grilů, udíren a krbových kamen Hradec Králové, Pardubice Naše nabídka se zaměřuje na kompletní sortiment grilů, nářadí a doplňků pro grilování, uzení, barbecue, pečení a vaření pomocí zahradních grilů. Na zahradu či terasu lze vybrat grily plynové nebo grily na dřevěné uhlí. Pro balkony a kuchyně doporučujeme elektrické grily. Grily jsou konstruovány od nejjednodušších provedení po složité s mnoha doplňujícími funkcemi a tím umožňují mnoho různých úprav pokrmů. Tak se gril stává multifunkčním kulinářským zařízením.

Proč nakoupit u nás?

  • Jsme autorizovaný prodejce grilů a příslušenství WEBER, CAMPINGAZ, NAPOLEON, BROIL KING a další.
  • S dárky ke grilům nešetříme.
  • Máme širokou nabídku produktů od známých značek a téměř určitě si u nás vyberete!
  • Pokud tápete a nevíte, co přesně koupit, stavte se u nás na prodejně, máme perfektně proškolený personál, který vás vyslechne a poradí vám.
  • Platba kartou je samozřejmostí.

Autorizovaný prodejce grilů, příslušenství WEBER, CAMPINGAZ, NAPOLEON, BROIL KING

Navštivte nás v prodejně v Hradci Králové. Naši vyškolení prodavači Vám rádi pomohou s výběrem vysněného grilu. Naše nabídka značek grilů, udíren, krbových kamen, nožů a grilovací doplňků Grily a udírny nabízíme od renomovaných výrobců, kde je jejich funkčnost odzkoušena dlouholetým používáním na celém světě.

Weber, Campingaz, Napoleon, Grandhall, Bradley Smokers, Smoky Fun, Monolith, Steven Raichlen, D.E.M.S., Cadac, WÜSTHOF, Gugriz, Impuls, Jiva, Lucifer, Charcoal Companion, Iron Cast, Leopold Vienna, Steak Champ, Enders

Doplňky ke grilování

Nedílnou součástí pro používání grilů jsou různé dolňky a grilovací nářadí ve velmi široké nabídce, nejen přímo od výrobců grilů, ale i speciální kolekce zaměřené na grilování. Jako příklad uvádíme: kleště, nože, vidličky, obracečky, potírací štětce, teploměry, špízy, grilovací jehly a motorky, stojánky na pokrmy, rukavice, tály, rošty, misky, čistící kartáče, grilovací kuchařky. Pro vyladění chuti pokrmů použijte grilovací koření, marinády, omáčky a udící lupínky z mnoha druhů dřev.

Grilovací nářadí, doplňky grilů a další pomůcky pro grilování jsou dostupné od značek: WEBER, CAMPINGAZ, NAPOLEON, STEVEN RAICHLEN, GRANDHALL, CADAC, LUCIFER a další.

Udírny

Uzení patří k chuťově nejdokonalejším úpravám potravin. K tomuto účelu jsou v naší nabídce udírny pro různé použití: Udírny zahradní, popřípadě kombinované s grilem. Jako palivo je možno použít dřevo nebo dřevěné uhlí. Pro zvýraznění chuti se přidávají aromatické dřevěné lupínky a piliny. Udírny GUGRIZ a SMOKY FUN. Udírny zahradní či na terasu s použitím dřeva nebo elektrického topení, nerezové, případně izolované pro zimní provoz od českého výrobce firmy IMPULS. Automatické profesionální udírny BRADLEY s digitálním nastavením teploty a doby uzení, s automatickým podavačem udících briket. Udící brikety je možno vybrat z 9 různých typů dřeva - jabloň, olše, třešeň, dub, javor, mesquite, pekan, hickory, směs Bradley. Přenosné udírny pro rybáře. Jedná se o skládací teleskopické udírny IMPULS, které jednoduše po složení převezete v autě. Jednoduché přenosné stolní udírny na dva lihové hořáky.

Krbová kamna

V nabídce máme krbová kamna od těchto výrobců: La Nordica - Extraflame,Pacific Energy, Heta, Hede, Aduro, Regency, TRUE NORTH, Livn, Hampton, Napoleon.