Peletové grily

Peletové grily jsou budoucím hitem grilování. Peletový gril vám zajistí takové pohodlí při grilování, které pro vás dosud bylo možná až nemyslitelné. Samostatnost, preciznost, jednoduchost. To jsou hlavní domény peletových grilů.

V nabídce naleznete peletové grily značky Pit Boss, Broil King, Weber nebo Louisiana Grills. Pouze vložte pokrm do grilu, doplňte pelety do násypky, nastavte požadovanou teplotu nebo program a už jen čekejte. Peletový gril se o vše postará sám.

Žádné grilování na elektřině nebo plynu, díky palivu z čistého dřeva ve formě pelet bude mít váš pokrm dokonalou vůni a chuť. Pelety na gril jsou klíčem k modernímu grilování na tradičním palivu. Výjimečné pokrmy z peletového grilu okozlí vás, vaše blízké a přátele. Grilujte jak nepřímou, tak přímou metodou grilování. Grilujte jednoduše, rychle a precizně. Grilujte na peletových grilech.

V našem článku se o peletových grilech dozvíte mnohem více. Po seznámení se s touto kategorií grilů můžete s chutí vybírat vašeho nového parťáka na grilování. Následně rovnou můžete přiobjednat kvalitní pelety z našeho širokého sortimentu.

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem