16000 brusný kámen, GlassStone SHAPTON 50303HR
  • Doprava zdarma
Brusné kameny

16000 brusný kámen, GlassStone SHAPTON 50303HR

Kód: SHA-50303HR

Výrobky od Shaptonu jsou všeobecně považovány za nejlepší keramické brusné kameny z Japonska. Jejich řada Glass je proslulá konzistencí, velikostí a rozestupu brusných částic, laminovaných na podložce z tvrzeného skla tak, aby se zajistila maximální rovinnost brusné plochy. Na rozdíl od jiných kamenů nemusí být kameny Shapton důkladně namočené ve vodě - před použitím je stačí navlhčit. Série brusných kamenů GlassStone využívá revoluční design k zajištění skvělé použitelnosti v tenkém balení vytvořeném z kombinace skleněných vrstev. Široký výběr kamenů umožňuje uživatelům vychutnat si ostření, protože na kamenech Shapton dosáhnete ideální povrchové úpravy pro jakýkoli druh čepele. Bohatá řada příslušenství se také těší celosvětové popularitě. Extrémní rovinnost skleněné podložky kamene umožňuje ostření vašich nožů s velkou stabilitou. Skleněná podložka a brusný kámen se dokonale shodují, minimalizují riziko klouzání kamene a zvyšují jeho stabilitu při práci. Mnoho odborníků po celém světě prohlašuje, že jsou to nejlepší kameny dostupné pro nože, dláta, nástroje a břitvy. Říkají toto: "Jsou nejlepší, protože jsou připevněny ke skleněné podložce, snadno se s nimi manipuluje a skvěle se skladují. Na rozdíl od ostatních vodních kamenů nevyžadují před použitím namáčení a na rozdíl od jiných měkčích kamenů si svou rovinnost zachovají mnohem déle než jakýkoli kámen, který jsme dosud používali. Tato rovinnost   je zásadní pro široké čepele, jako jsou třeba japonské Nakiri. Abrazivní schopnosti kamenů jsou rychlejší a lepší než u jiných druhů kamenů a zjistili jsme, že u těchto kamenů čas, který strávíme ostřením, se dramaticky snížil a také se zlepšila kvalita ostří, které dokážeme získat. Bez váhání bychom je doporučili jakémukoli brusičovi, který chce zdokonalit svoji práci“.

celý popis

E-shop: 3 dny
2 699 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Výrobky od Shaptonu jsou všeobecně považovány za nejlepší keramické brusné kameny z Japonska. Jejich řada Glass je proslulá konzistencí, velikostí a rozestupu brusných částic, laminovaných na podložce z tvrzeného skla tak, aby se zajistila maximální rovinnost brusné plochy. Na rozdíl od jiných kamenů nemusí být kameny Shapton důkladně namočené ve vodě - před použitím je stačí navlhčit.
Série brusných kamenů GlassStone využívá revoluční design k zajištění skvělé použitelnosti v tenkém balení vytvořeném z kombinace skleněných vrstev.
Široký výběr kamenů umožňuje uživatelům vychutnat si ostření, protože na kamenech Shapton dosáhnete ideální povrchové úpravy pro jakýkoli druh čepele.
Bohatá řada příslušenství se také těší celosvětové popularitě.
Extrémní rovinnost skleněné podložky kamene umožňuje ostření vašich nožů s velkou stabilitou. Skleněná podložka a brusný kámen se dokonale shodují, minimalizují riziko klouzání kamene a zvyšují jeho stabilitu při práci.
Mnoho odborníků po celém světě prohlašuje, že jsou to nejlepší kameny dostupné pro nože, dláta, nástroje a břitvy. Říkají toto: "Jsou nejlepší, protože jsou připevněny ke skleněné podložce, snadno se s nimi manipuluje a skvěle se skladují. Na rozdíl od ostatních vodních kamenů nevyžadují před použitím namáčení a na rozdíl od jiných měkčích kamenů si svou rovinnost zachovají mnohem déle než jakýkoli kámen, který jsme dosud používali. Tato rovinnost   je zásadní pro široké čepele, jako jsou třeba japonské Nakiri. Abrazivní schopnosti kamenů jsou rychlejší a lepší než u jiných druhů kamenů a zjistili jsme, že u těchto kamenů čas, který strávíme ostřením, se dramaticky snížil a také se zlepšila kvalita ostří, které dokážeme získat. Bez váhání bychom je doporučili jakémukoli brusičovi, který chce zdokonalit svoji práci“.

Záruka 2
Značka SHAPTON