500 brusný kámen, Glass Stone SHAPTON 50102HR
Brusné kameny

500 brusný kámen, Glass Stone SHAPTON 50102HR

Kód: SHA-50102

Výrobky od Shaptonu jsou všeobecně považovány za nejlepší keramické brusné kameny z Japonska. Jejich řada Glass je proslulá konzistencí, velikostí a rozestupu brusných částic, slisovaných na podložce z tvrzeného skla tak, aby se zajistila maximální rovinnost brusné plochy. Na rozdíl od jiných kamenů nemusí být kameny Shapton důkladně namočené ve vodě - před použitím je stačí navlhčit. Série brusných kamenů GlassStone využívá revoluční design k zajištění skvělého výkonu spočívající v tenkém balení tvořené kamenem a skleněnou podložkou. Široký výběr kamenů umožňuje uživatelům vychutnat si ostření, protože na kamenech Shapton dosáhnete ideální povrchové úpravy pro jakýkoli druh čepele. Bohatá řada příslušenství se také těší celosvětové popularitě. Extrémní rovinnost skleněné podložky a kamene umožňuje dokonalé ostření vašich nožů. Skleněná podložka a brusný kámen se dokonale shodují, podložka minimalizuje riziko klouzání kamene a zvyšuje jeho stabilitu při práci.Mnoho odborníků po celém světě prohlašuje, že jsou to nejlepší kameny dostupné pro nože, dláta, nástroje a břitvy. Říkají toto: "Jsou nejlepší, protože jsou součástí skleněné podložky, snadno se s nimi manipuluje a skvěle se skladují. Na rozdíl od ostatních vodních kamenů nevyžadují před použitím namáčení a udržují si rovinnost mnohem déle než jakýkoli kámen, který jsme dosud používali. Tato rovinnost je zásadní pro široké čepele, jako jsou třeba japonské nože Nakiri. Abrazivní schopnosti kamenů jsou rychlejší a lepší než u jiných druhů kamenů a zjistili jsme, že u těchto kamenů čas, který strávíme ostřením, se dramaticky snížil a také se velmi zlepšila kvalita ostří, které brousíme. Bez váhání bychom je doporučili všem, kdo chce zdokonalit svoji práci“.

celý popis

E-shop: 3 dny
999 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Výrobky od Shaptonu jsou všeobecně považovány za nejlepší keramické brusné kameny z Japonska. Jejich řada Glass je proslulá konzistencí, velikostí a rozestupu brusných částic, slisovaných na podložce z tvrzeného skla tak, aby se zajistila maximální rovinnost brusné plochy. Na rozdíl od jiných kamenů nemusí být kameny Shapton důkladně namočené ve vodě - před použitím je stačí navlhčit.
Série brusných kamenů GlassStone využívá revoluční design k zajištění skvělého výkonu spočívající v tenkém balení tvořené kamenem a skleněnou podložkou.
Široký výběr kamenů umožňuje uživatelům vychutnat si ostření, protože na kamenech Shapton dosáhnete ideální povrchové úpravy pro jakýkoli druh čepele.
Bohatá řada příslušenství se také těší celosvětové popularitě.
Extrémní rovinnost skleněné podložky a kamene umožňuje dokonalé ostření vašich nožů. Skleněná podložka a brusný kámen se dokonale shodují, podložka minimalizuje riziko klouzání kamene a zvyšuje jeho stabilitu při práci.
Mnoho odborníků po celém světě prohlašuje, že jsou to nejlepší kameny dostupné pro nože, dláta, nástroje a břitvy. Říkají toto: "Jsou nejlepší, protože jsou součástí skleněné podložky, snadno se s nimi manipuluje a skvěle se skladují. Na rozdíl od ostatních vodních kamenů nevyžadují před použitím namáčení a udržují si rovinnost mnohem déle než jakýkoli kámen, který jsme dosud používali. Tato rovinnost je zásadní pro široké čepele, jako jsou třeba japonské nože Nakiri. Abrazivní schopnosti kamenů jsou rychlejší a lepší než u jiných druhů kamenů a zjistili jsme, že u těchto kamenů čas, který strávíme ostřením, se dramaticky snížil a také se velmi zlepšila kvalita ostří, které brousíme. Bez váhání bychom je doporučili všem, kdo chce zdokonalit svoji práci“.

Záruka 2
Značka SHAPTON