ADURO krbová kamna Aduro P1
  • Doprava zdarma
Ocelová kamna Aduro

ADURO krbová kamna Aduro P1

Kód: 5486

Aduro P1 jsou klasická kamna na pelety ve skandinávském stylu. Velké, stylové skleněné dveře vedou vaše oči přímo do plamenů. Integrovaný modul WiFi umožňuje snadné ovládání kamen bez ohledu na to, kde se nacházíte. Kamna mohou pracovat na 5-ti úrovních, z nichž úroveň 1 je tichá úroveň bez ventilátoru. Kamna se dodávají s dálkovým ovládáním, takže můžete kamna snadno ovládat na dálku. Aduro P1 nabízí několik možností instalace. Zadním vývodem můžete vést kouřovod za nebo nad kamna. Aduro P1 jsou vzduchotěsná a proto jej lze nainstalovat kdekoliv včetně nízkoenergetických staveb. Kamna jsou dodávány s možností napojení na externí přívod vzduchu, kdy je vzduch pro spalování přiváděn z vnějšku a přímo do spalovací komory. Aduro P1 mají povrch z žáruvzdorné barvy a mají matný povrch. Výhodou této barvy je, že ji lze snadno opravit sprejem v případě poškození. PŘEDNOSTI KAMEN ADURO P1: automatický provoz dálkové ovládání wifi modul na ovládání mimo domov moderní skandinávský design externí přívod vzduchu velké prosklení

celý popis

E-shop: 4 až 6 týdnů
86 520 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Aduro P1 jsou klasická kamna na pelety ve skandinávském stylu. Velké, stylové skleněné dveře vedou vaše oči přímo do plamenů. Integrovaný modul WiFi umožňuje snadné ovládání kamen bez ohledu na to, kde se nacházíte. Kamna mohou pracovat na 5-ti úrovních, z nichž úroveň 1 je tichá úroveň bez ventilátoru. Kamna se dodávají s dálkovým ovládáním, takže můžete kamna snadno ovládat na dálku.

Aduro P1 nabízí několik možností instalace. Zadním vývodem můžete vést kouřovod za nebo nad kamna. Aduro P1 jsou vzduchotěsná a proto jej lze nainstalovat kdekoliv včetně nízkoenergetických staveb. Kamna jsou dodávány s možností napojení na externí přívod vzduchu, kdy je vzduch pro spalování přiváděn z vnějšku a přímo do spalovací komory.

Aduro P1 mají povrch z žáruvzdorné barvy a mají matný povrch. Výhodou této barvy je, že ji lze snadno opravit sprejem v případě poškození.

PŘEDNOSTI KAMEN ADURO P1:

  • automatický provoz
  • dálkové ovládání
  • wifi modul na ovládání mimo domov
  • moderní skandinávský design
  • externí přívod vzduchu
  • velké prosklení

Aduro

Dánská konvekční krbová kamna Aduro v sobě snoubí moderní skandinávský design, uživatelskou přívětivost a prvotřídní kvalitu v jeden komplexní celek. Krbová kamna jsou navrhována předními dánskými designéry Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem je vytvořit moderní, účinná a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. Výsledkem je sortiment stylové linie krbových kamen, která jsou charakteristická minimalistickým designem s důrazem na funkčnost a jednoduché ovládání. Ovládání je zoptimalizováno a pro vás jako uživatele zjednodušeno “Aduro-tronic” regulátorem, který za vás reguluje přívod primárního přívodu vzduchu, který hrozí rizikem zvýšené spotřeby paliva způsobené neodborným ovládáním. V neposlední řadě značka Aduro nabízí unikátní hybridní kamna na dřevo i pelety s automatickým provozem a objemným zásobníkem na 15kg pelet s ovládání přes mobilní aplikaci a to i mimo domov díky spárování s domácí sítí Wifi… Díky zkušenostem s vývojem peletových spotřebičů Aduro vyrábí také kamna čistě na pelety, která vynikají minimalistickým designem a vysokou účinností. Všechna krbová kamna Aduro jsou konstruována s vysoce účinným systémem oplachu skla, který zabraňuje sazím usazovat se na skle a plní přitom funkci hlavního regulátoru výkonu. Terciální přívod vzduchu pro spalování dřevoplynů je samozřejmostí a je permanentní (bez potřeby regulace). Aduro krbová kamna jsou konvekční, tzn. teplo je distribuováno nejen sáláním, ale i cirkulací vzduchu, který se nasává a ohřívá v prostoru vnitřního a vnějšího pláště. Díky tomuto kamna vytváří jednotnou teplotu v místnosti a zároveň to znamená, že je možné krbová kamna umístit blíže hořlavým materiálům. S krbovými kamny Aduro zažijete nespočet krásných chvil ve vašich domovech, ať moderních či klasických…
Všechna konvekční krbová kamna a vložky Aduro jsou specifické nejmodernější a nejpokročilejší konstrukcí pro co nejúčinnější, nejúspornější a nejčistší spalovaní. Abychom zdůraznili náš příspěvek k životnímu prostředí, který je založen na správném spalování paliva a šetrnou ekologickou produkci výrobků, všechna naše krbová kamna nesou několik prestižních evropských certifikátů. V prvé řadě je to EKO-certifikát Nordic Swan Eco-label který garantuje, že krbová kamna splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, ekologičnost a účinnost, tedy na hospodárnost vytápění a jsou vyráběna ekologickým způsobem. Tento certifikát je zárukou, že naše krbová kamna jsou jedny z nejlepších na trhu. Emise škodlivých částic jsou pod úrovní stanovenou Nordic Swan Eco-label, co více naše krbová kamna vypouští méně než polovinu z celkového množství částic podle této přísné skandinávské normy. Kamna označená štítkem Nordic Swan Eco-label od společnosti Aduro zjednodušuje péči o Vás, Vaši rodinu a životní prostředí. Současně jsme vyvinuli jedinečné automatické ovládání vzduchu Aduro-tronic, které umožňuje dosáhnout optimálního spalování vždy bez sebemenších potíží. Můžete Vaše krbová kamna Aduro rozhořet s čistým svědomím, jelikož topení dřevem je CO2-neutrální. Dřevo během spalování vypouští jen tolik CO2, kolik do sebe absorbuje z atmosféry během svého růstu. Jestliže spalujete dřevo správně, má to pozitivní vliv na hladinu CO2 v přírodě a na změny globálního klimatu.
Další důležitou certifikací je certifikace od norské společnosti Sintef. Sintef externě dohlíží na kvalitu, ekologičnost výroby dle pevně stanovených procesů, které zajišťují min. plýtvání se zdroji, používání ekologických přípravků a postupů, což zajišťuje min. dopady výroby na životní prostředí a minimalizaci výrobních nákladů. Každý výrobek má své vlastní číslo certifikátu a dokumentace může být stažena na www.nbl.sintef.no.

Záruka 2 roky, s registrací u výrobce 5 let
Značka Aduro
Nominální výkon (kW) 8
Kategorie výkonu 8 kW a více
Rozsah výkonu (kW) 3 - 8
Vytápěcí schopnost (m3) 60 - 160
Účinnost (%) 95% (3 kW) / 90% (8 kW)
CO 0,0085% (3 kW) / 0,0165% (8 kW)
Průměr kouřovodu (mm) 80 mm
Horní připojení kouřovodu ne
Hmotnost bez balení (kg) 95
Vzdálenost od nábytku (mm) 800
Palivo pelety, pelety Ø6 mm, maximální délka 30 mm, kvalita ENplus A1
Spotřeba paliva (kg/hod) 0,7 - 2
Barva černá
Zadní připojení kouřovodu ano
Objem zásobníku pelet 15 kg
Spotřeba energie 120-460 Watt
Přípojka el. energie 230 V
Frekvence 50 Hz
Materiál ocelová
Otočná kamna ne
Kamna "na noze" ne
Dřevník žádný
Akumulace ne
Integrovaná trouba ne
Obklad kamen žádný
Prosklení dvířka
Umístění volně stojící
Tvar kulatá
Externí přívod vzduchu ano
Barva filtr černá