BROIL KING IR vařič pro dodatečnou montáž
  • Doprava zdarma
Plynové grily Broil King

BROIL KING IR vařič pro dodatečnou montáž

Kód: bk18673

Infračervený boční vařič/gril pro dodatečnou montáž. Určeno pro grily Broil King Baron, Regal a Imperial. Technologie infračerveného bočního hořáku Broil King vám umožní rychle a efektivní grilování lahodných pokrmů. Vysoce výkonný infračervený boční hořák je navržen tak, aby generoval plamen o teplotě až 800°C. Rošt vyrobený z tyčí o průměru 8 mm z nerezové oceli zajišťuje vysokou odolnost a vytváří na grilovaném pokrmu charakteristickou mřížku. Konstrukce roštu umožňuje ovládat jeho výšku a speciálně navržené dno odvádí tuk do nádoby ve spodní části. Infra vařič se snadno instaluje na místo standardního bočního vařiče do levé boční police grilu.Tento hořák je možné použít i jako klasický vařič pro přípravu příloh, omáček, slaniny a dalších lahůdek. Jedná se o skvělý doplněk k legendárním grilům Broil King Imperial, Regal, Baron - které byly původně vybaveny klasickým bočním vařičem.

celý popis

E-shop: 3 dny
6 699 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Infračervený boční vařič/gril pro dodatečnou montáž. Určeno pro grily Broil King Baron, Regal a Imperial. Technologie infračerveného bočního hořáku Broil King vám umožní rychle a efektivní grilování lahodných pokrmů. Vysoce výkonný infračervený boční hořák je navržen tak, aby generoval plamen o teplotě až 800°C. Rošt vyrobený z tyčí o průměru 8 mm z nerezové oceli zajišťuje vysokou odolnost a vytváří na grilovaném pokrmu charakteristickou mřížku. Konstrukce roštu umožňuje ovládat jeho výšku a speciálně navržené dno odvádí tuk do nádoby ve spodní části. Infra vařič se snadno instaluje na místo standardního bočního vařiče do levé boční police grilu.
Tento hořák je možné použít i jako klasický vařič pro přípravu příloh, omáček, slaniny a dalších lahůdek. Jedná se o skvělý doplněk k legendárním grilům Broil King Imperial, Regal, Baron - které byly původně vybaveny klasickým bočním vařičem.

Broil King

Společnost Onward Manufacturing Company je výrobcem grilů značky Broil King. Tuto rodinnou firmu založil Theodorem Adam Witzel v roce 1904 ve Waterloo v Kanadě. Společnost Next Manufacture produkuje a distribuuje grily na plyn a uhlí, stejně jako grilovací díly a příslušenství v celé Kanadě, USA a po celém světě pod značkami Broil King®, Huntington ™, Broil-Mate ™, Sterling®, Broil King® Keg, Grilování Genius® a GrillPro®. Profesionální tým inženýrů a designérů v Kanadě zajistil řadu patentovaných a inovativních řešení. Hořáky Dual-Tube, zajišťující rovnoměrné rozložení tepla uvnitř grilu, nebo aromatizery Flav-R-Wave, které dávají pokrmům jedinečnou chuť. V plynovém grilu Broil King se naučíte překvapit návštěvníky zajímavou kombinací chutí a každé grilování bude úspěšné. Prodejci grilů Broil King procházejí odborným školením a obdržíte u nich spolehlivé a podrobné informace užitečné pro výběr grilu a jeho použití. Svět Broil King nejsou jen plynové grily, ale také široká škála příslušenství, které pomáhá realizovat téměř každý nápad od jednoduchého steaku po efektní dezert. Modely vybavené skříňkou pro plynové láhve mají elegantní vzhled, který zdůrazní estetiku zahrady či terasy. Stojí za to investovat do profesionalního řešení a dokonalého kulinářského zážitku.

Grilovací rošt nerezový rošt
Záruka 2
Značka Broil King
IR hořák