BROWIN provázek řeznický len 190m, 260g
Síťky a provázky

BROWIN provázek řeznický len 190m, 260g

Kód: BRW-310213

Lněnný masový provázek 190m, 260g provázek pro výrobu domácího masa a uzenin, nutnost každého domácího masokombinátu, který usnadňuje vázání masných výrobků. Masový provázek pro ruční vázání masa určených k uzení, napařování nebo na rolády při pečení. Přírodní materiály umožňují tepelnou úpravu masa (až 240°C) bez změny jeho vůně a chuti.   Provázek je extrémně odolný, takže maso lze zavěsit na háček bez obav z pádu.  Tepelná odolnost do 240°C - provázek umožňuje zpracování jako uzení, vaření v páře, pečení bez změny vůně a chuti připravovaného masa. Další využití - provázek lze využít i na zahradě nebo při balení dárků. Pohodlná, velká cívka- usnadňuje skladování bez rizika zamotání.    

celý popis

E-shop: do 30 dnů
199 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Lněnný masový provázek 190m, 260g provázek pro výrobu domácího masa a uzenin, nutnost každého domácího masokombinátu, který usnadňuje vázání masných výrobků.

Masový provázek pro ruční vázání masa určených k uzení, napařování nebo na rolády při pečení. Přírodní materiály umožňují tepelnou úpravu masa (až 240°C) bez změny jeho vůně a chuti.
 
Provázek je extrémně odolný, takže maso lze zavěsit na háček bez obav z pádu. 

Tepelná odolnost do 240°C - provázek umožňuje zpracování jako uzení, vaření v páře, pečení bez změny vůně a chuti připravovaného masa.

Další využití - provázek lze využít i na zahradě nebo při balení dárků.

Pohodlná, velká cívka- usnadňuje skladování bez rizika zamotání.

   

Hmotnost 260g
Materiál len
Rozměr délka 190m
Určení na maso a masné výrobky
Záruka 2
Značka Browin