BROWIN udírna XL přenosná nastavitelná s teploměrem
Malé přenosné udírny

BROWIN udírna XL přenosná nastavitelná s teploměrem

Kód: BRW-330007

Univerzální domácí přenosná udírna s vkládacím dílem (límcem), který umožňuje modifikovat její kapacitu. Je možné použít jeden, dva, nebo tři rošty a tím udírnu přizpůsobit množství uzených potravin.Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli . Díky modulární konstrukci, třem roštům a dvěma hořákům je ideální pro přípravu lahodných pokrmů ve větším i menším množství. Umožňuje rychle a snadno udit drůbež a další oblíbené druhy masa, ryby a sýry. Skvěle si poradí s větším kuřetem i velkou rybou ! K přípravě večeře postačí jeden rošt, se speciální nástavecm a dalšími rošty umožní připravit pořádnou vánoční hostinu! Udírna je vybavena teploměrem , který usnadňuje dosažení a udržení optimální teploty uzení. Speciální hořáky, ve kterých je umístěno gelové palivo bez zápachu, jsou umístěny mimo udící komoru a mají regulaci plamene, která umožňuje zvýšit nebo snížit teplotu v udící komoře. Díky malým rozměrům udírny vám postačí malý balkon nebo terasa, udírnu si můžete vzít i do kempu a na dovolenou. Použití jednoho roštu udírny vám umožní udit až 4 pstruhy najednou - další rošty umožní připravovat pokrmy v udírně během dovolené nebo setkání ve větší skupině!​ Uzení spočívá v zahřívání udicí štěpky umístěné na dně udírny  pomocí oddělených spodních gelových hořáků, v důsledku čehož vzniká kouř. Přebytečný tuk vzniklý při uzení odkapává na speciální tukovou vaničku , díky čemuž se nepřepaluje a celá udírna nevytváří téměř žádný kouř . Konstrukce udírny zároveň zaručuje že nenastane žádný kontakt mezi palivem a uzeným jídlem.

celý popis

E-shop: do 30 dnů
1 990 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Univerzální domácí přenosná udírna s vkládacím dílem (límcem), který umožňuje modifikovat její kapacitu. Je možné použít jeden, dva, nebo tři rošty a tím udírnu přizpůsobit množství uzených potravin.
Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli . Díky modulární konstrukci, třem roštům a dvěma hořákům je ideální pro přípravu lahodných pokrmů ve větším i menším množství. Umožňuje rychle a snadno udit drůbež a další oblíbené druhy masa, ryby a sýry. Skvěle si poradí s větším kuřetem i velkou rybou ! K přípravě večeře postačí jeden rošt, se speciální nástavecm a dalšími rošty umožní připravit pořádnou vánoční hostinu! Udírna je vybavena teploměrem , který usnadňuje dosažení a udržení optimální teploty uzení. Speciální hořáky, ve kterých je umístěno gelové palivo bez zápachu, jsou umístěny mimo udící komoru a mají regulaci plamene, která umožňuje zvýšit nebo snížit teplotu v udící komoře. Díky malým rozměrům udírny vám postačí malý balkon nebo terasa, udírnu si můžete vzít i do kempu a na dovolenou. Použití jednoho roštu udírny vám umožní udit až 4 pstruhy najednou - další rošty umožní připravovat pokrmy v udírně během dovolené nebo setkání ve větší skupině!​ Uzení spočívá v zahřívání udicí štěpky umístěné na dně udírny  pomocí oddělených spodních gelových hořáků, v důsledku čehož vzniká kouř. Přebytečný tuk vzniklý při uzení odkapává na speciální tukovou vaničku , díky čemuž se nepřepaluje a celá udírna nevytváří téměř žádný kouř . Konstrukce udírny zároveň zaručuje že nenastane žádný kontakt mezi palivem a uzeným jídlem.

Materiál nerezová ocel
Kapacita udírny 1 - 3 rošty
Ovládání 2x gelový hořák
Rozměr 475 x 274 x 278 mm
Záruka 2
Značka Browin
Topeniště 2x hořák na gelové palivo
Udírna BROWIN 330007