CIVIVI zavírací nůž Praxis Gold
  • Doprava zdarma
Nože zavírací

CIVIVI zavírací nůž Praxis Gold

Kód: CIVIVI-C803J

Nůž Praxis Gold od  má sílu potřebnou pro taktický zavírací nůž, ergonomické pohodlí pro každodenní nošení a nápadný vzhled, který je ozdobou sbírky. Plochá broušená čepel typu drop point je vyrobena z nerezové oceli  v úpravě black stonewashed a je uložena na nerezových kuličkových ložiscích pro co nejhladší chod při nasazování pomocí flipperu.  Rukojeť je z drcených uhlíkových vláken a zlatými plátky v pryskyřici na celonerezových příložkách s oboustranným hlubokým kapesním klipem tip-up. Je ergonomický, rychlý a funkční - navržený tak, aby oslovil masy, a to se podle nás CIVIVI rozhodně povedlo.

celý popis

E-shop: 3 dny
2 599 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Nůž Praxis Gold od  má sílu potřebnou pro taktický zavírací nůž, ergonomické pohodlí pro každodenní nošení a nápadný vzhled, který je ozdobou sbírky. Plochá broušená čepel typu drop point je vyrobena z nerezové oceli  v úpravě black stonewashed a je uložena na nerezových kuličkových ložiscích pro co nejhladší chod při nasazování pomocí flipperu.  
Rukojeť je z drcených uhlíkových vláken a zlatými plátky v pryskyřici na celonerezových příložkách s oboustranným hlubokým kapesním klipem tip-up. Je ergonomický, rychlý a funkční - navržený tak, aby oslovil masy, a to se podle nás CIVIVI rozhodně povedlo.

Tloušťka čepele 3 mm
Čepel 9Cr18MoV
Délka čepele 95 mm
Délka nože 214 mm
Střenka uhlíková vlákna se zlatými plátky v pryskyřici
Hmotnost 113 g
Tvrdost 57-59 HRC
Záruka 2
Značka CIVIVI Knife