DELLINGER kožená zástěra Soft Leather BBQ - Brown Vintage Look
Zástěry a rukavice

DELLINGER kožená zástěra Soft Leather BBQ - Brown Vintage Look

Kód: RE-01

Tato zástěra je určena pro majitele a zaměstnance moderních barů a restaurací. Své uplatnění najde u řezníků, kadeřníků, příznivců grilování BBQ, ale také u výčepních -  naši koženou zástěru lze prostě použít kdekoliv a kdykoliv. Vlastnosti: - Snadno se čistí - Čím více koženou zástěru používáte, tím lepší bude její autentický a jedinečný vzhled ! - Lehká kožená zástěra přináší vysokou úroveň pohodlí při jakékoliv činnosti. - Životnost minimálně 10 let - Hrubý ( drsný ) vzhled produktu je zdokonalen použitím "surového okraje" - Křížové zadní popruhy eliminují zátěž na krční páteř. - 3 horní kapsy na přední straně: jedna velká a 2 malé- 2 spodní velké kapsy - přední pásek s okem umožňuje zavěšení utěrky, nebo připojení toho co potřebujete- kožená cedulka na suchý zip 

celý popis

E-shop: 3 dny
1 999 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Tato zástěra je určena pro majitele a zaměstnance moderních barů a restaurací. Své uplatnění najde u řezníků, kadeřníků, příznivců grilování BBQ, ale také u výčepních -  naši koženou zástěru lze prostě použít kdekoliv a kdykoliv.
Vlastnosti:
- Snadno se čistí
- Čím více koženou zástěru používáte, tím lepší bude její autentický a jedinečný vzhled !
- Lehká kožená zástěra přináší vysokou úroveň pohodlí při jakékoliv činnosti.
- Životnost minimálně 10 let
- Hrubý ( drsný ) vzhled produktu je zdokonalen použitím "surového okraje"
- Křížové zadní popruhy eliminují zátěž na krční páteř.
- 3 horní kapsy na přední straně: jedna velká a 2 malé- 2 spodní velké kapsy
- přední pásek s okem umožňuje zavěšení utěrky, nebo připojení toho co potřebujete
- kožená cedulka na suchý zip 

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Barva Brown Vintage
Materiál kůže
Záruka 2
Značka Dellinger