DELLINGER kuchařská BBQ špachtle z damaškové oceli
  • Doprava zdarma
Kleště obracečky vidličky

DELLINGER kuchařská BBQ špachtle z damaškové oceli

Kód: K-H114

Špachtle jsou speciálně navrženy pro snadnou manipulaci s grilovanými pokrmy na všech typech grilů. Špachtli je možné také použít při čištění a odstraňování napečených zbytků z grilů a topenišť. Z jedné strany je špachtle naostřena a není tedy problém cokoliv nakrájet. Tato exklusivní BBQ špachtle velmi tvrdé řezné jádro z , které je velmi dobře chráněno proti korozi. Tato vyjímečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti R61 +/- 1 Rockwella. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Damascénský vzor této špachtle je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality. Každá špachtle je ručně broušena a při vysoké tvrdosti dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti. . ✅ rozměry d x š x v: 290 x 77 x 50 mm ✅ váha: 360 g✅ materiál: nerezová damašková ocel vg-10, ebenové dřevo ✅ Upozornění: Každá špachtle je vyrobena z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Vaše špachtle nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Špachtle kterou obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaná, ale může se mírně lišit.

celý popis

E-shop: 3 dny
2 999 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Špachtle jsou speciálně navrženy pro snadnou manipulaci s grilovanými pokrmy na všech typech grilů. Špachtli je možné také použít při čištění a odstraňování napečených zbytků z grilů a topenišť. Z jedné strany je špachtle naostřena a není tedy problém cokoliv nakrájet. Tato exklusivní BBQ špachtle velmi tvrdé řezné jádro z , které je velmi dobře chráněno proti korozi. Tato vyjímečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti R61 +/- 1 Rockwella. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Damascénský vzor této špachtle je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality. Každá špachtle je ručně broušena a při vysoké tvrdosti dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti. . ✅ rozměry d x š x v: 290 x 77 x 50 mm
✅ váha: 360 g
✅ materiál: nerezová damašková ocel vg-10, ebenové dřevo ✅ Upozornění: Každá špachtle je vyrobena z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Vaše špachtle nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Špachtle kterou obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaná, ale může se mírně lišit.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Materiál nerezová damašková ocel vg-10, ebenové dřevo
Rozměr 290 x 77 x 50 mm
Rukojeť ebenové dřevo
Záruka 2
Značka Dellinger