DELLINGER nůž BBQ D2 SAND Olive
  • Doprava zdarma
Nože s pevnou čepelí

DELLINGER nůž BBQ D2 SAND Olive

Kód: K-HPMX92

Exklusivní kuchyňský nůž s rukojetí z překrásného olivového dřeva. Tento kuchyňský nůž vhodný pro BBQ je kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Pro krájení a sekání zeleniny, masa a kostí je to klíčový nástroj bez kterého se už nikdy neobejdete. Budete chtít ukázat každé návštěvě jaký kus překrásného železa se skrývá ve Vaší kuchyni! Masivní rukojeť pro pořádný chlapy je vyrobena z překrásného olivového dřeva a je ozdobena dvěma okrasnými nýty. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Olivové dřevo je barevně velmi atraktivní a velmi žádané. Je vyhledáváno zejména výrobci nožů a umělci. Dřevo lze krásně leštit, je pevné a tvrdé. Olivové dřevo lze nazvat také jako "krása, která nestárne" Celková délka: 305 mm Tloušťka ostří: 3 mm Délka ostří: 165 mm Váha nože: 340 g Materiál rukojeti: Olive-Wood

celý popis

E-shop: 3 dny
2 199 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Exklusivní kuchyňský nůž s rukojetí z překrásného olivového dřeva. Tento kuchyňský nůž vhodný pro BBQ je kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Pro krájení a sekání zeleniny, masa a kostí je to klíčový nástroj bez kterého se už nikdy neobejdete. Budete chtít ukázat každé návštěvě jaký kus překrásného železa se skrývá ve Vaší kuchyni!

Masivní rukojeť pro pořádný chlapy je vyrobena z překrásného olivového dřeva a je ozdobena dvěma okrasnými nýty. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Olivové dřevo je barevně velmi atraktivní a velmi žádané. Je vyhledáváno zejména výrobci nožů a umělci. Dřevo lze krásně leštit, je pevné a tvrdé. Olivové dřevo lze nazvat také jako "krása, která nestárne"

  • Celková délka: 305 mm
  • Tloušťka ostří: 3 mm
  • Délka ostří: 165 mm
  • Váha nože: 340 g
  • Materiál rukojeti: Olive-Wood

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Čepel D2
Délka čepele 165 mm
Hmotnost 340 g
Záruka 2
Značka Dellinger
Střenka Olive-Wood
Délka nože 305 mm