DELLINGER nůž řeznický BBQ Butcher Poplar D2
  • Doprava zdarma
Nože s pevnou čepelí

DELLINGER nůž řeznický BBQ Butcher Poplar D2

Kód: K-H218

Tento nůž je především určen k porcování a řezání masa, případně pro stahování zvěře. Je to klíčový nástroj pro život na horských pastvinách, ale také nezbytným pro jatka, řeznictví a restaurace. Jeho hlavní funkcí je oddělovat kusy masa od kostí, odstraňovat kůži a tuk a rozdělovat velké kusy masa na menší kousky. Řeznický / BBQ nůž Dellinger Butcher Poplar D2 je kovaný a zpracovaný z houževnaté oceli D2, jejíž tvrdost se pohybuje Rockwell 59-60 (HRC). Jedná se o ideální nástroj pro sekání, řezání a přežití v divoké přírodě. Nádherná rukojeť tohoto nože je ručně tvarována z kusu stabilizovaného nádorového dřeva topolu. Jedinečnost tohoto nože spočívá v tom, že je vyroben ručně z vysoce kvalitní oceli D2. Tato ocel zaručuje trvanlivost, ostrost a preciznost, které oceníte při každém použití. Řeznický nůž Dellinger Butcher Poplar D2 je dokonalým pomocníkem při přípravě masa a zároveň skvělým designovým doplňkem pro vaši kuchyni. Celková délka: 300 mm Délka ostří: 175 mm Délka rukojeti: 130 mm Hmotnost: 300 g Síla čepele: 4,1 mm

celý popis

E-shop: 3 dny
2 599 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Tento nůž je především určen k porcování a řezání masa, případně pro stahování zvěře. Je to klíčový nástroj pro život na horských pastvinách, ale také nezbytným pro jatka, řeznictví a restaurace. Jeho hlavní funkcí je oddělovat kusy masa od kostí, odstraňovat kůži a tuk a rozdělovat velké kusy masa na menší kousky. Řeznický / BBQ nůž Dellinger Butcher Poplar D2 je kovaný a zpracovaný z houževnaté oceli D2, jejíž tvrdost se pohybuje Rockwell 59-60 (HRC). Jedná se o ideální nástroj pro sekání, řezání a přežití v divoké přírodě. Nádherná rukojeť tohoto nože je ručně tvarována z kusu stabilizovaného nádorového dřeva topolu. Jedinečnost tohoto nože spočívá v tom, že je vyroben ručně z vysoce kvalitní oceli D2. Tato ocel zaručuje trvanlivost, ostrost a preciznost, které oceníte při každém použití. Řeznický nůž Dellinger Butcher Poplar D2 je dokonalým pomocníkem při přípravě masa a zároveň skvělým designovým doplňkem pro vaši kuchyni.

  • Celková délka: 300 mm
  • Délka ostří: 175 mm
  • Délka rukojeti: 130 mm
  • Hmotnost: 300 g
  • Síla čepele: 4,1 mm

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Střenka stabilizované dřevo
Hmotnost 300 g
Čepel D2
Délka čepele 175 mm
Délka nože 300 mm
Značka Dellinger
Záruka 2