DELLINGER nůž+vidlička v pouzdru RETTER BBQ Damascus
Sady nožů

DELLINGER nůž+vidlička v pouzdru RETTER BBQ Damascus

Kód: PMX106

Váši velmi ostří společníci na cesty z damaškové uhlíkové oceli s koženým pouzdrem. Tato nevšední a jedinečná sada příborů Vám bude dělat společníka nejen při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Hodí se na cesty a připnutá za opasek bude stále s Vámi. Tyto příbory nejen na grilování Dellinger Retter Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost - tento příbor v koženém pouzdře je prostě to co musíte mít ! Váha včetně pouzdra: 250 gramů Délka vidličky a nože: 180 mm Délka rukojeti: 90 mm Rukojeti této příborové sady Dellinger Retter je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena středovým okrasným nýtem, který je skrz.

celý popis

E-shop: 3 dny
1 499 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Váši velmi ostří společníci na cesty z damaškové uhlíkové oceli s koženým pouzdrem. Tato nevšední a jedinečná sada příborů Vám bude dělat společníka nejen při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Hodí se na cesty a připnutá za opasek bude stále s Vámi. Tyto příbory nejen na grilování Dellinger Retter Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost - tento příbor v koženém pouzdře je prostě to co musíte mít !

  • Váha včetně pouzdra: 250 gramů
  • Délka vidličky a nože: 180 mm
  • Délka rukojeti: 90 mm
Rukojeti této příborové sady Dellinger Retter je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena středovým okrasným nýtem, který je skrz.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Hmotnost 250 g
Záruka 2
Značka Dellinger