DELLINGER steaková sekerka Damask BBQ
Sekery

DELLINGER steaková sekerka Damask BBQ

Kód: PMX65

Váš velmi ostrý pomocník z damaškové oceli s koženým pouzdrem. Tato nevšední a jedinečná BBQ sekerka Vám bude dělat společníka při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Sekerka na grilování Dellinger Damask BBQ Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost - tato sekerka Dellinger Damask BBQ je prostě to co musíte mít ! Exklusivní steaková sekerka Dellinger Damask BBQ z damascénské oceli a rukojetí z exotického dřeva Palisandr. Sekerka je vyrobena z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává této sekerce extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové. Postupem času Vaše sekerka přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše. Dobrá sekera je pro outdoorové nadšence v mnoha situacích nezbytná. Bez ohledu na to, zda jde o založení kempu, stavbu přístřeší nebo sběr palivového dříví. Bez dobrého nástroje, můžete čelit neřešitelnému úkolu. Sekery byly používány po tisíce let k těžké práci a časem se vyvinuly do opravdových univerzálních nástrojů.

celý popis

E-shop: 3 dny
1 499 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Váš velmi ostrý pomocník z damaškové oceli s koženým pouzdrem. Tato nevšední a jedinečná BBQ sekerka Vám bude dělat společníka při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Sekerka na grilování Dellinger Damask BBQ Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost - tato sekerka Dellinger Damask BBQ je prostě to co musíte mít !

Exklusivní steaková sekerka Dellinger Damask BBQ z damascénské oceli a rukojetí z exotického dřeva Palisandr. Sekerka je vyrobena z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává této sekerce extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové. Postupem času Vaše sekerka přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše.
Dobrá sekera je pro outdoorové nadšence v mnoha situacích nezbytná. Bez ohledu na to, zda jde o založení kempu, stavbu přístřeší nebo sběr palivového dříví. Bez dobrého nástroje, můžete čelit neřešitelnému úkolu. Sekery byly používány po tisíce let k těžké práci a časem se vyvinuly do opravdových univerzálních nástrojů.

Dellinger

Dellinger Cutlery bylo založeno jednotlivci s vášní a láskou k nožům. Naše láska k nožům překonala význam slova vášeň - výroba a prodej krásných nožů je součástí toho - co a  kdo jsme. Naše láska a vášeň je vtlačena do designu a tvaru každého nože. To je důvod, proč jsme se rozhodli představit kreativní a zajímavé styly nožů, které jsou ručně vyráběny právě pro Vás. Pravá damascénská ocel je známá svou velkou krásou, neuvěřitelnou silou a schopností udržet ostré hrany. Vzorek se vytváří z postupného překládání a kování dvou, nebo více různých druhů oceli dohromady. Díky tomu je čepel silná, avšak flexibilní. Používáme naše ruce, abychom vytvořili věci, které budou žít a mohly vyprávět svůj příběh. Každá věc, kterou vytváříme, se rodí z energie, lásky a péče řemeslníků. Damascénská ocel je známa nejen pro tento intenzivní proces a krásný design, ale i pro svou bohatou historii, která ji obklopuje. Tímto se z Vašeho nože stává mnohem více. Je to jedinečné, originální a nezaměnitelné umělecké dílo. Historie říká, že damascénská ocel byla známa od počátku 4. století, během doby Alexandra Velikého. Umění výroby štítů a zbraní z damascénské oceli bylo velmi utajované a nedostupné.
Legendy z těchto dob vypráví o mečích z damascénské oceli, které byly tak ostré, že přesekly hedvábné tkaniny v letu. Bohužel, v důsledku utajování procesu kování damascénské oceli, bylo tajemství ztraceno kolem roku 1750 nl a nikdy nebylo úplně znovu objeveno. Mnoho řemeslníků dnes tvrdí, že znovu objevili starodávný proces výroby legendární damascénské oceli - nicméně, nedostatek důkazů činí tato tvrzení nedůvěryhodnými.

Čepel 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20
Délka čepele 85 mm
Hmotnost 130 g
Záruka 2
Značka Dellinger
Střenka Palisandr
Délka nože 255 mm