DON MARCOS kořenící směs na steaky, 140g
  • Novinka
Grilovací koření na steaky

DON MARCOS kořenící směs na steaky, 140g

Kód: 108-006

Kořenící směs nejen na grilování, ale i pečení a vaření doma v kuchyni. K dobrému steaku opravdu není potřeba mnoho. Možná špetka soli, trocha štiplavého a trocha sladkosti. Přesně s touto kombinací rozjede Don Marco’s Basic Steak vaše chuťové pohárky na plné obrátky. Složení: mořská sůl, pepř, paprika, chilli, hříbkový prášek, česnek, třtinový cukr, oregano, tymián

celý popis

E-shop: momentálně nedostupné
199 Kč

Vladimír Kulhánek
603 531 370

Vám pomůže s výběrem

Kořenící směs nejen na grilování, ale i pečení a vaření doma v kuchyni. K dobrému steaku opravdu není potřeba mnoho. Možná špetka soli, trocha štiplavého a trocha sladkosti. Přesně s touto kombinací rozjede Don Marco’s Basic Steak vaše chuťové pohárky na plné obrátky.
Složení: mořská sůl, pepř, paprika, chilli, hříbkový prášek, česnek, třtinový cukr, oregano, tymián

Don Marcos

Don Marcos jsou odzkoušené směsi koření pro nejlepší grilování od nejúspěšnějšího mistra v grilování v Evropě. Podle hesla: Z grilu a pro grill jsou tyto koření vyrobeny bez látek zvyšujících chuť, umělých příchutí nebo jiných nepřírodních přísad. Všechny grilovací koření Don Marco jsou vyráběny podle našeho standardu Green Label s vybranými a vysoce kvalitními ingrediencemi, bez použití umělých přísad, látek zvyšujících chuť a vůni. Certifikováno podle IFS Food Higher Level. A bez triků potravinářského průmyslu. Německý tým Don Marcos se svými kořenícími přípravky získal přes 40 titulů v mistrovských profesionálních soutěžích v různých kategoriích grilování  po celé Evropě.

Záruka 2
Značka Don Marcos
Hmotnost v g (objem v ml) 140 g
Jednotková cena za 100 g 142,1 Kč