PETROMAX pánev z kované oceli 32 cm
  • Doprava zdarma
  • Novinka
Ocelové pánve

PETROMAX pánev z kované oceli 32 cm

Kód: PET-701287

Kované železné pánve díky své tepelné vodivosti ihned předávají teplo do připravovaného pokrmu, takže můžete ihned začít smažit nebo grilovat a péci. Odolný materiál kované pánve Petromax lze zahřát na nejvyšší teploty. Díky vynikající tepelné vodivosti se teplo z pánve přenáší přímo na smažené jídlo a poskytuje nenapodobitelný výsledek pečení masa, ryb a zeleniny. Kované železo je navíc nejen extrémně odolné, ale kvalita pánve se každým použitím zvyšuje!Na unikátním strukturovaném povrchu se vytvoří po prvním použití patina, která se každým použitím zdokonaluje. Kované pánve Petromax poskytují výsledek pečení s jedinečnou chutí na všech typech sporáků a otevřeném ohni! Odolná pánev od Petromaxu se tak stává nepostradatelným společníkem v kuchyni: opékání, smažení a dušení se vydaří, aniž by se jídlo lepilo.        Výrobce Petromax Německo.

celý popis

E-shop: 3 dny
2 420 Kč

Martin Špalek
605 246 096

Vám pomůže s výběrem

Kované železné pánve díky své tepelné vodivosti ihned předávají teplo do připravovaného pokrmu, takže můžete ihned začít smažit nebo grilovat a péci. Odolný materiál kované pánve Petromax lze zahřát na nejvyšší teploty. Díky vynikající tepelné vodivosti se teplo z pánve přenáší přímo na smažené jídlo a poskytuje nenapodobitelný výsledek pečení masa, ryb a zeleniny. Kované železo je navíc nejen extrémně odolné, ale kvalita pánve se každým použitím zvyšuje!
Na unikátním strukturovaném povrchu se vytvoří po prvním použití patina, která se každým použitím zdokonaluje. Kované pánve Petromax poskytují výsledek pečení s jedinečnou chutí na všech typech sporáků a otevřeném ohni! Odolná pánev od Petromaxu se tak stává nepostradatelným společníkem v kuchyni: opékání, smažení a dušení se vydaří, aniž by se jídlo lepilo.        Výrobce Petromax Německo.

Petromax

Před více než 100 lety vyvinul berlínský technik a průkopník Max Graetz, kterému se přezdívalo „Petrolejový Max“, proslulou petrolejovou lampu. Tato se stala pilotním produktem nově vzniklé značky Petromax. Silná světelná lampa s inovativní technologií a nezávislým hořením pro každodenní život. Tato myšlenka zůstala dodnes zakotvena v centru tradiční značky Petromax. Oheň nás doslova fascinoval a inspiroval, stal se součástí vývoje a výroby našich produktů pro venkovní vaření a jedinečný zážitek. Venkovní ohniště, kvalitní produkty, odolné vybavení pro vaření a chlazení. To je produktová řada Petromax, která nabízí široký výběr pro skvělé a ničím nerušené zážitky v přírodě. Na prvním místě je vždy kvalita a funkčnost, stejně jako kombinovatelnost našich produktů. A protože vše, co děláme, děláme s vášní a nadšením, neustále inovujeme a představujeme nové a atraktivní vybavení pro vaše venkovní dobrodružství.

Hmotnost 2 kg
Materiál kovaná ocel
Průměr okraj 32 cm, dno 15 cm
Vnitřní výška 26 mm
Záruka 2
Značka Petromax